Rusza lodowisko i bezpłatna szkółka łyżwiarska

czwartek 28 listopada 2019
  • Lodowisko pod SCC czynne będzie od 30 listopada do 29 lutego (fot. mat. organizatora)
    Lodowisko pod SCC czynne będzie od 30 listopada do 29 lutego (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • sobota 30 listopada 2019 - sobota 29 lutego 2020
Gdzie: Katowice
Jak spędzić zimę w mieście? Na lodowisku! Od 30 listopada do 29 lutego będzie można korzystać ze ślizgawki, a także z bezpłatnych zajęć jazdy na łyżwach – zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

Lodowisko już w sobotę (30 listopada) pojawi się na Placu Słonecznym przy Silesia City Center przez cały sezon będzie można korzystać z lodowiska. Dla tych, którzy stawiają pierwsze kroki na tafli lodu, w każdy weekend (dla najmłodszych również przez całe ferie) organizowane będą bezpłatne zajęcia w ramach szkółki łyżwiarskiej. - Co roku nasza szkółka cieszy się bardzo dużą popularnością wśród dzieci i młodzieży, ale także osób dorosłych. Dlatego w tym roku przygotowaliśmy bezpłatne zajęcia w grupie dla osób powyżej 15. roku życia – mówi Iwona Mroczek, dyrektor Silesia City Center.

Wstęp na ślizgawkę jest bezpłatny, a na miejscu jest możliwość wypożyczenia i naostrzenia łyżew. Zajęcia w ramach szkółki łyżwiarskiej będą prowadzone w soboty i w niedziele (również niehandlowe) w dwóch grupach wiekowych: dla dzieci w wieku od 4 do 14 lat w godz. 10-11 oraz dla osób powyżej 15. roku życia w godz. 11-12.

Zajęcia są bezpłatne, ale z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc zapisy na nie prowadzone są na Facebooku Silesia City Center. https://www.facebook.com/SilesiaCityCenterKatowice/

Lodowisko na Placu Społecznym przy Silesia City Center będzie czynne od 30 listopada do 29 lutego: od poniedziałku do czwartku w godz. 12-21, piątek w godz.  10-22, sobota i niedziela - 10-21.

Kategoria: Wydarzenia