Zbadaj bezpłatnie bioderka dziecka

niedziela 1 grudnia 2019
  • Mali pacjenci będą mogli skorzystać z bezpłatnego badania USG oraz konsultacji lekarskiej (fot. mat. pixabay)
    Mali pacjenci będą mogli skorzystać z bezpłatnego badania USG oraz konsultacji lekarskiej (fot. mat. pixabay)
Patronat silesiadzieci.pl
Kiedy: 
  • sobota 7 grudnia 2019 - niedziela 8 grudnia 2019
Gdzie: Katowice
USG bioderek u niemowląt to obowiązkowe badanie. Niestety czas oczekiwania na wizytę z NFZ jest długi, a koszt prywatnej to minimum 70 zł. Teraz możecie skorzystać z bezpłatnego badania oraz konsultacji lekarskiej.

USG bioderek pozwala na wczesnym etapie życia dziecka rozpoznać dysplazję stawu biodrowego. Jej wczesne wykrycie daje szansę na całkowite wyleczenie. Dlatego to jedne z najważniejszych badań przeprowadzanych w pierwszych tygodniach życia dziecka.

Akcja Bezpłatnych Badań pod kątem USG bioderek niemowląt oraz dzieci do 15 miesiąca życia towarzyszy szkoleniu organizowanemu dla lekarzy - „Wczesne rozpoznawanie kliniczne i sonograficzne rozwojowej dysplazji stawów biodrowych”. Mali pacjenci będą mogli skorzystać z badania USG oraz konsultacji lekarskiej, wykonanych przez doświadczonego ortopedę.

Badania odbędą się 7-8 grudnia w budynku przy ul. Jordana 18 w Katowicach. Szczegóły i zapisy pod numerem 502 213 544. Szkolenie lekarskie organizowane jest przez ośrodek Medyczne Szkolenia Podyplomowe Pakt. 

Kategoria: Wydarzenia