Warsztaty z Panem Totim

środa 4 grudnia 2019
  • Warsztaty poprowadzi autorka książeczek Joanna Sorn-Gara (fot. mat. organizatora)
    Warsztaty poprowadzi autorka książeczek Joanna Sorn-Gara (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • sobota 7 grudnia 2019
Gdzie: Gliwice
Pan Toti to człowieczek, którego najmłodsi znają z książek i filmów animowanych. W najbliższy weekend dzieci będą mogły spotkać się z autorką przygód Totiego - Joanną Sorn-Gara. Będzie mini-drama, rozciąganie wyobraźni i odkrywanie świata małego bohatera.

Pan Toti to malutki ludzik, który mieszka na wyspie z grupą przyjaciół. W każdej przygodzie spotyka się z jakimś problemem, który próbuje rozwiązać. Recenzję książeczek znajdziecie na naszym portalu: „Pan Toti i rodzina Pyrtków” oraz „Pan Toti i sprawa fryzury”.

Warsztaty z autorką książki

Warsztaty twórcze z Panem Totim i z książką „Pan Toti i tajemnicze pudełko” poprowadzi autorka Joanna Sorn-Gara. Najmłodsi uczestnicy poznają świat Pana Totiego i jego nowe przygody, zobaczą mini-dramę oraz wykonają ciekawe zadanie twórcze. Nie zabraknie zdjęć z kukłą teatralną Pan Toti oraz możliwości kupienia książki z autografem.

Zajęcia odbędą się 7 grudnia w godz. 10-12 w Stacji Artystycznej Rynek w Gliwicach (Rynek 4-5). Wstęp wolny. Obowiązują mailowe zapisy: zapisysar@gmail.com. Informację znajdziecie na stronie wydarzenia na Fb.

Kategoria: Wydarzenia