Lot balonem, Tiktokerzy i Mikołaj

czwartek 5 grudnia 2019
  • Galeria Libero przygotowała na mikołajki wiele atrakcji - w tym lot balonem (fot. mat. organizatora)
    Galeria Libero przygotowała na mikołajki wiele atrakcji - w tym lot balonem (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • piątek 6 grudnia 2019 - niedziela 15 grudnia 2019
Gdzie: Katowice
Przed Wami najbardziej odlotowe mikołajki na Śląsku. Bajkowy lot balonem dla najmłodszych, kreatywna zabawa z gwiazdami TikToka, show „Jaka to melodia?” z Mikołajem i Panią Mikołajową oraz szaleństwo na lodzie.

Mikołajki w Libero z pewnością przypadną do gustu tym mniejszym, ale i starszym dzieciom.

Mikołaju, jaka to melodia?

6 grudnia od godz. 13 Mikołaj i Pani Mikołajowa zaproszą najmłodszych do wspólnego śpiewania świątecznych piosenek podczas show „Jaka to melodia?”. Przygotują również ciekawe gry, zabawy oraz konkury z nagrodami. Na grzeczne dzieci czekać będą lizaki. Nie zabraknie okazji do wspólnych zdjęć w saniach Mikołaja. Spotkanie zakończy się o godz. 20.

Tikshow z kolędą i tańcem

Sobota (7 grudnia) to propozycja mikołajkowego szaleństwa dla fanów TikToka. Gwiazdy, popularnej wśród dzieci i młodzieży aplikacji, pojawią się o godz. 12 i zachęcą do wspólnej, kreatywnej zabawy. Izabela Zabielska zaprosi uczestników spotkania do wspólnego kolędowania, a Roksana Orłowska i Sebastian Kowalczyk poprowadzą warsztaty taneczne. Tiktokerzy wspólnie ze swoimi fanami staną również do wielkiej bitwy na najlepsze świąteczne wideo.

Świąteczne loty balonem

Od 6 do 15 grudnia najmłodsi będą mogli polecieć prawie do nieba bajkowym balonem. Loty odbywać się będą od poniedziałku do piątku w godz.12-20, a w soboty i niedziele w godz. 10-20.

Bezpłatne lodowisko i choinki

Darmowe lodowisko i wypożyczalnia łyżew rozpoczną swoją działalność 6 grudnia na Placu do radości. Podczas zimowego szaleństwa ogrzać będzie się można daniami i napojami serwowanymi przez świąteczny foodtruck. Wkrótce rozpoczną się też targi „Niech żyją święta” i akcja rozdawania choinek „Choinki pod choinkę”. Tradycyjnie działać będzie również strefa pakowania prezentów.

Udział we wszystkich atrakcjach jest bezpłatny.

Szczegółowe informacje i grudniowy program atrakcji znajdziecie na stronie Libero. Kompleks znajduje się przy ul. Kościuszki 229 w Katowicach.

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

Ferie w woj. śląskim rozpoczną się 13, a zakończą 26 stycznia. Jak je spędzić? Znaleźliśmy kilka ciekawych propozycji, m.in. zimowiska na zamku, obozy narciarskie w Tatrach, piłkarskie wyłaniające zawodników do sparingów z Bayernem Monachium czy naukowe z rurociągami parowymi i pneumatycznym ping-pongiem.

Ferie 2020 – najciekawsze propozycje stacjonarne i wyjazdowe