Spotkaj się z Nelą Małą Reporterką

niedziela 8 grudnia 2019
  • Nela opowie o orkach, waleniach z kłami, fałszywej orce i innych przygodach (fot. mat. organizatora)
    Nela opowie o orkach, waleniach z kłami, fałszywej orce i innych przygodach (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • niedziela 15 grudnia 2019
Gdzie: Katowice
Nela to jedna z najmłodszych autorek książek i filmów podróżniczych. Jej przygody cieszą się ogromną popularnością. Już niebawem fani reporterki będą mogli spotkać się z nią osobiście, porozmawiać o najnowszej książce i podpisać Wielki List do Unii Europejskiej.

Podczas spotkania autorskiego w Katowicach, mała reporterka przedstawi swoją najnowszą książkę „Nela w krainie orek”. Fani udadzą się w podróż przez Norwegię, Argentynę, aż do Antarktydy. Nela opowie o orkach, waleniach z kłami, fałszywej orce i innych przygodach, o które zapyta ją publiczność.

Wielki List do Unii Europejskiej

Podczas spotkania będzie można zgłaszać szkoły i przedszkola do udziału w akcji ochrony waleni na Wyspach Owczych za pomocą „Wielkiego Listu do Unii Europejskiej" (jest to wielka rola papieru z recyklingu), który podpisują dzieci. Każdy podpis, rysunek, znak X jest głosem w ochronie tych zwierząt. Co roku na Wyspach Owczych ginie z rąk ludzi około 800 waleni. Szkoły i przedszkola można zgłaszać również na stronie www.you4planet.org.

Spotkanie z Nelą odbędzie się w godz. 12-16 w Empiku w galerii Supersam w Katowicach (ul. Skargi 6A). Informację znajdziecie na stronie wydarzenia na Fb

Kategoria: Wydarzenia