Bezpłatne lekcje angielskiego dla dzieci w ferie

czwartek 12 grudnia 2019
  • Warto w ferie zimowe zapisać pociechę na bezpłatny kurs języka angielskiego (fot. mat. organizatora)
    Warto w ferie zimowe zapisać pociechę na bezpłatny kurs języka angielskiego (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • poniedziałek 13 stycznia 2020 - piątek 24 stycznia 2020
Ferie to nie tylko czas leniuchowania. Jak spędzić je łącząc przyjemne z pożytecznym? Na tygodniowym, bezpłatnym kursie angielskiego w Szkole Języków Obcych Profi-Lingua. Zajęcia odbywają się w Bytomiu, Gliwicach, Sosnowcu i Katowicach.

Ferie z językiem angielskim potrwają od 13 do 24 stycznia. W bezpłatnym kursie mogą uczestniczyć dzieci w wieku od 4 lat, które zostaną podzielone na kilka grup wiekowych (4-5 lat; 6-7 lat; 8-10 lat; 11-12 lat i 12+).

Nauka i zabawa z angielskim

Dzieci w atmosferze zabawy nauczą się angielskich słów i zwrotów w zimowej tematyce. Lekcje poprowadzą lektorzy ze szkoły językowej Profi-Lingua, którzy zaplanowali także aktywności plastyczne. Tej zimy każda grupa spotka się 3 razy w tygodniu. Pojedynczy kurs potrwa tydzień (łącznie 3 spotkania po 60 minut). Zapisy przyjmowane są telefonicznie, mailowo lub osobiście w szkole. Organizatorzy przewidują maksymalnie kilkunastoosobowe grupy.

Disney English dla najmłodszych

Na co dzień kursanci w multimedialnych salach mogą nauczyć się angielskiego, czeskiego, francuskiego, hiszpańskiego, niemieckiego, norweskiego, rosyjskiego, szwedzkiego i włoskiego. Lekcje odbywają się sześć dni w tygodniu (od poniedziałku do soboty) - zarówno w grupach, jak i indywidualnie. Profi-Lingua to także jedna z dwóch szkół w Europie, która ma licencję na nauczanie angielskiego metodą Disney English dla najmłodszych.

Szkoły Języków Obcych Profi-Lingua mieszczą się w Bytomiu (pl. Tadeusza Kościuszki 1, tel. 726 410 094/096), Gliwicach (ul. Siemińskiego 22, tel. 32 331 42 91), Sosnowcu (ul. Warszawska 12, tel. 695 213 702) i Katowicach (ul. Młyńska 23, tel. 32 253 05 20).

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

Ferie w woj. śląskim rozpoczną się 13, a zakończą 26 stycznia. Jak je spędzić? Znaleźliśmy kilka ciekawych propozycji, m.in. zimowiska na zamku, obozy narciarskie w Tatrach, piłkarskie wyłaniające zawodników do sparingów z Bayernem Monachium czy naukowe z rurociągami parowymi i pneumatycznym ping-pongiem.

Ferie 2020 – najciekawsze propozycje stacjonarne i wyjazdowe