Poranek ze strażakami i Samem

wtorek 17 grudnia 2019
  • Seans to również spotkanie z prawdziwymi strażakami (fot. archiwum Fb Helios dla Dzieci)
    Seans to również spotkanie z prawdziwymi strażakami (fot. archiwum Fb Helios dla Dzieci)
Kiedy: 
  • niedziela 22 grudnia 2019
Gdzie: Katowice
Nie lada atrakcja dla wszystkich fanów „Strażaka Sama”. Dzieciaki zobaczą na dużym ekranie przygody z Pontypandy i spotkają się z prawdziwymi strażakami. Nie zabraknie gier i zabaw.

22 grudnia w ramach Filmowych Poranków na ekranie zagości animowany serial „Strażak Sam, cz.14”. Tytułowy bohater nie tylko gasi pożary, ale również pomaga mieszkańcom w rozwiązywaniu problemów. Dzieci zobaczą zestaw bajek: „Nie pędź tak”, „Pondziaki Normana”, „Polowanie na robale”, „Ogniowy musical”, „James i wielka dynia”.

Spotkanie ze strażakami

Projekcję poprzedzą atrakcje w holu kina oraz konkursy i zabawy na sali kinowej. Najmłodszym fanom Sama spodoba się spotkanie z prawdziwymi strażakami z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Katowicach. Ponadto nie zabraknie malowania buziek oraz pysznej pizzy.

Poranek dla najmłodszych

Cykl Filmowych Poranków w kinie Helios przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 3 lat w towarzystwie opiekunów. Podczas seansu dźwięk jest ściszony w stosunku do standardowej głośności, a na sali przez cały czas pozostawiane są przyciemnione światła (półmrok).

„Strażaka Sama” będzie można zobaczyć 22 grudnia o godz. 10.30 w kinie Helios Katowice (ul. Kościuszki 229). Cena biletu to 14,90 zł.

Kategoria: Wydarzenia