Kosmokwaki i magik na Rodzinnym Sylwestrze

środa 18 grudnia 2019
  • Rodzinny Sylwester odbędzie się 31 grudnia w godz. 16-20 (fot. mat. organizatora)
    Rodzinny Sylwester odbędzie się 31 grudnia w godz. 16-20 (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • wtorek 31 grudnia 2019
Spotkanie z mistrzem Polski iluzji scenicznej, znanym z programu „Mam Talent” – Panem Magicznym, koncert zespołu Kosmokwaki, a także szczudlarze, karuzela wenecka i kolejka szynowa – takie atrakcje będą czekać na uczestników Rodzinnego Sylwestra.

Rodzinny Sylwester to pierwsze tego typu wydarzenie w historii Siemianowic Śląskich. W programie przewidziano wiele atrakcji dla dzieci.

Dużo muzyki, magii i zabawy   

Imprezę poprowadzą klauni Ruphert i Rico – będzie dużo dowcipnych dialogów i piosenek dla dzieci. O godz. 17 swój niezwykły show zaprezentuje iluzjonista Pan Magiczny (Mistrz Polski w Iluzji Scenicznej, uczestnik programu telewizyjnego „Mam Talent”). O dobrą zabawę zadba także zespół muzyczny Kosmokwaki, który debiutował w telewizji Polsat, takimi piosenkami jak „Brum Brum” czy „Ene due”. Kosmokwaki, czyli Kwakot, Monia i Kwanio - to trzy barwne postacie-pluszaki o bardzo dużych gabarytach, przypominające trochę kaczki, a trochę istoty z kosmosu. W programie koncertu znajdą się autorskie piosenki, nauka tańca, zagadki, zabawy i konkursy. Na Rodzinnym Sylwestrze nie zabraknie szczudlarzy, którzy będą uczyć dzieci żonglowania i tworzenia fantazyjnych figur z balonów. Dodatkowymi atrakcjami dla najmłodszych będą: karuzela wenecka i kolejka szynowa Cyrkus, z których podczas imprezy będzie można korzystać za darmo.

Impreza odbędzie się 31 grudnia na Rynku Miejskim w Siemianowicach Śląskich w godz. 16-20.

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

Ferie w woj. śląskim rozpoczną się 13, a zakończą 26 stycznia. Jak je spędzić? Znaleźliśmy kilka ciekawych propozycji, m.in. zimowiska na zamku, obozy narciarskie w Tatrach, piłkarskie wyłaniające zawodników do sparingów z Bayernem Monachium czy naukowe z rurociągami parowymi i pneumatycznym ping-pongiem.

Ferie 2020 – najciekawsze propozycje stacjonarne i wyjazdowe