Bezpłatna nauka jazdy na łyżwach

środa 18 grudnia 2019
  • Bezpłatne lekcje odbędą się na ślizgawce w Paprocanach (fot. mat. pexels)
  • Zajęcia poprowadzą wykwalifikowani instruktorzy (fot. mat. MOSiR Tychy)
    Zajęcia poprowadzą wykwalifikowani instruktorzy (fot. mat. MOSiR Tychy)
Kiedy: 
  • sobota 21 grudnia 2019 - niedziela 1 marca 2020
Gdzie: Tychy
Jazda na łyżwach to mnóstwo zalet: ruch, ćwiczenie równowagi, koordynacji i przede wszystkim świetna zabawa na świeżym powietrzu. Im wcześniej rozpoczniemy naukę, tym lepiej. Teraz macie okazję do skorzystania z bezpłatnych lekcji.

Bezpłatne zajęcia z nauki jazdy na łyżwach dla dzieci będą odbywać się w sobotnie i niedzielne poranki na ślizgawce w tyskich Paprocanach. Ich celem jest nie tylko nauka, ale i poprawa techniki jazdy, polepszenie samopoczucia poprzez regularny ruch. Poprowadzą je wykwalifikowani instruktorzy. W zajęciach mogą uczestniczyć dzieci do 10. roku życia pod opieką rodziców. Każdy uczestnik powinien posiadać kask, rękawiczki oraz łyżwy.

Zajęcia będą odbywać się w weekendy do 1 marca w godz. 8-9 na lodowisku sezonowym w Paprocanach (ul. Brzozowa). Udział w zajęciach jest bezpłatny. Informację znajdziecie na stronie MOSiR Tychy.

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

Ferie w woj. śląskim rozpoczną się 13, a zakończą 26 stycznia. Jak je spędzić? Znaleźliśmy kilka ciekawych propozycji, m.in. zimowiska na zamku, obozy narciarskie w Tatrach, piłkarskie wyłaniające zawodników do sparingów z Bayernem Monachium czy naukowe z rurociągami parowymi i pneumatycznym ping-pongiem.

Ferie 2020 – najciekawsze propozycje stacjonarne i wyjazdowe