Spotkanie z rajdowym mistrzem Europy, koncerty i jarmark

piątek 20 grudnia 2019
  • Jarmark w Ustroniu to okazja, by posłuchać góralskiej muzyki, zrobić zakupy na jarmarku i wziąć udział w ciekawych warsztatach (fot. mat. UM Ustroń)
    Jarmark w Ustroniu to okazja, by posłuchać góralskiej muzyki, zrobić zakupy na jarmarku i wziąć udział w ciekawych warsztatach (fot. mat. UM Ustroń)
Kiedy: 
  • sobota 21 grudnia 2019 - niedziela 22 grudnia 2019
Gdzie: Ustroń
Lokalne produkty, rękodzieło oraz tradycyjne świąteczne przysmaki znajdziecie w samym sercu Beskidów. To również moc atrakcji związanych ze Świątecznym Konwojem Radia Zet. Wśród nich: spotkanie z Kajetanem Kajetanowiczem, koncerty i warsztaty dla najmłodszych.

Jarmark w Ustroniu to ostatni przystanek Świątecznego Konwoju Radia Zet. Nie zabraknie dobrej zabawy, muzyki i atrakcji dla najmłodszych. W świątecznej strefie będzie można wybić swoją monetę, wziąć udział w karaoke, ozdobić świąteczne bombki czy zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z Mikołajem. Miłośnicy słodyczy znajdą z pewnością coś dla siebie w Wawel Trucku lub wezmą udział w warsztatach zdobienia ciasteczek. Na scenie pojawią się góralskie kapele, Karolina Kidoń, Kasia Skiba i Ja. Najmłodszym spodobają się warsztaty artystyczne, konkursy, animacje oraz strefa Mikołaja. Fani motoryzacji będą mogli spotkać Kajetana Kajetanowicza 22 grudnia o godz. 18 w Miejskim Domu Kultury „Prażakówka”. Z mistrzem rajdowym uczestnicy porozmawiają m.in. o bezpieczeństwie na drogach.

Jarmark w Ustroniu oraz Świąteczny Konwój Radia Zet odbędą się 21 grudnia w godz. 12-19 i 22 grudnia w godz. 10-17 na rynku w Ustroniu. Szczegóły znajdziecie na stronie miasta Ustroń.

Kategoria: Wydarzenia