Koduj z Gigantami bezpłatnie

czwartek 2 stycznia 2020
  • Branża IT to przyszłość, warto zatem zapisać dziecko na bezpłatne zajęcia z programowania (fot. mat. organizatora)
    Branża IT to przyszłość, warto zatem zapisać dziecko na bezpłatne zajęcia z programowania (fot. mat. organizatora)
Patronat silesiadzieci.pl
Kiedy: 
  • niedziela 2 lutego 2020 - niedziela 9 lutego 2020
To już 6. edycja bezpłatnych warsztatów programowania dla dzieci i młodzieży organizowanych przez szkołę Giganci Programowania. Uczestnicy poznają programy takie, jak: Scratch, Kodu czy Visual Studio.

Zajęcia będą odbywać się w blokach 1- lub 1,5-godzinnych, w grupach do 12 osób. Przeznaczone są dla uczniów w wieku 7-18 lat.

Najpierw zabawa, potem praca

Na zajęciach młodsi uczestnicy będą mogli spróbować swoich sił poznając programy takie, jak: Scratch, Kodu czy AppInventor, starsi - C# i Visual Studio. Może to być początek wielkiej przygody z programowaniem, która zakończy się pracą w najlepiej opłacanej branży - IT.

Zapisy wystartowały

Przewidzianych jest ponad 4500 miejsc dla uczestników warsztatów, które odbędą się 18 stycznia-16 lutego na terenie całej Polski. Zapisy startują 2 stycznia za pośrednictwem strony internetowej. W woj. śląskim zajęcia odbędą się: 2 lutego w Bytomiu (ul. Podgórna 9), 8 lutego w Częstochowie (ul. im. Jana Pawła II 126/130), Jaworznie, Rybniku (ul. Tadeusza Kościuszki 54), Zabrzu (ul. Henryka Sienkiewicza 33) i Tychach (ul. Korczaka 6),  8-9 lutego w Gliwicach (ul. Zwycięstwa 10) i Katowicach (ul. Korfantego 2), 9 lutego w Bielsku-Białej (ul. Legionów 30), Rudzie Śląskiej (ul. Główna 1), Dąbrowie Górniczej (ul. Królowej Jadwigi 12) i Sosnowcu (ul. Kilińskiego 43).

Akcja pod patronatem portalu SilesiaDzieci.pl.

Kategoria: Wydarzenia