Filmowy Poranek z Krecikiem

wtorek 7 stycznia 2020
  • Seans poprzedzą zabawy i animacje w holu kina (fot. mat. organizatora)
    Seans poprzedzą zabawy i animacje w holu kina (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • niedziela 12 stycznia 2020
Krecik bajka z naszego dzieciństwa powraca do kin i podbija serca nowego pokolenia. Sympatyczne zwierzątko zabierze najmłodszych w podróż do Chin, gdzie przeżyje mnóstwo przygód z Pandą. Filmowy Poranek poprzedzą atrakcje, konkursy i zabawy.

12 stycznia w ramach Filmowych Poranków na ekranie zagości animowany serial „Krecik i Panda, cz.7”. Zwierzaki zabiorą najmłodszych widzów w podróż po Chinach, gdzie przeżyją niesamowite przygody. Dzieci zobaczą zestaw bajek: „Mapa do skarbu”, „Dziwonia zostaje damą”, „Kochany szpadelek”, „Jak smakuje chmurka?”, „Kosmita”.

Konkursy i zabawy

Projekcję poprzedzą atrakcje w holu kina oraz konkursy i zabawy na sali kinowej. Cykl Filmowych Poranków w kinie Helios przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 3 lat w towarzystwie opiekunów. Podczas seansu dźwięk jest ściszony w stosunku do standardowej głośności, a na sali przez cały czas pozostawiane są przyciemnione światła (półmrok).

Łamigłówki HelioSówki

To zabawa, w ramach której młodzi widzowie Filmowych Poranków rozwiązują zagadki, poznają ciekawostki i biorą udział w konkursach. Na otrzymanej karcie, na każdym spotkaniu zdobywają pieczątki. Za 8 zdobytych czeka wyjątkowa odznaka HelioSówki – potwierdzająca zdobyte umiejętności.

Przygody „Krecika i Pandy, cz. 7” będzie można zobaczyć 12 stycznia o godz. 10.30 w kinie Helios Dąbrowa Górnicza (Jana III Sobieskiego 6) i w Katowicach (ul. Kościuszki 229). Cena biletu to 18,50 zł.

Kategoria: Wydarzenia