Ferie z Toy Story i Ralphem Demolką

wtorek 7 stycznia 2020
  • Feriada artystyczna w Beceku to również seanse filmowe (fot. mat. organizatora)
    Feriada artystyczna w Beceku to również seanse filmowe (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • piątek 17 stycznia 2020
  • piątek 24 stycznia 2020
Gdzie: Bytom
Podczas ferii w mieście warto wybrać się do kina. Ciekawą propozycją są „Feriadowe seanse filmowe”. Na ekranie najmłodsi zobaczą przygody Chudego i Buzza oraz Ralpha Demolki. Bilety dostępne są w atrakcyjnej cenie.

Zimowa Feriada Artystyczna w Bytomskim Centrum Kultury to również seanse filmowe dla najmłodszych. Na ekranie zagości „Toy Story 4”. Chudy, Buzz i spółka zabiorą widzów w zaskakującą podróż. Podczas poszukiwań nowej zabawki – Sztućka poznają nowych przyjaciół, a także spotkają starych. Kolejną feriadową propozycją będzie „Ralph Demolka – w Internecie”. Akcja filmu przeniesie się z salonu gier do przepastnego i dynamicznie rozwijającego się świata Internetu. Razem z przyjaciółką Wandelope będą poszukiwać części zamiennej do gry dziewczynki. Czy im się to uda? Przekonacie się niebawem.

„Toy Story 4” będzie można zobaczyć 17 stycznia o godz. 11, a „Ralpha Demolkę” 24 stycznia o godz. 11 w sali TOTU Bytomskiego Centrum Kultury (Plac Karin Stanek 1). Bilety w cenie 10 zł można zakupić na stronie lub w kasie Beceku. 

Kategoria: Wydarzenia