Atrakcje dla dzieci, klasyki motoryzacji i morsowanie dla WOŚP

wtorek 7 stycznia 2020
  • Jedną z atrakcji będzie kąpiel morsów w specjalnie rozstawionym basenie (fot. mat. FB 28 Tyski Finał WOŚP)
    Jedną z atrakcji będzie kąpiel morsów w specjalnie rozstawionym basenie (fot. mat. FB 28 Tyski Finał WOŚP)
Kiedy: 
  • sobota 11 stycznia 2020
  • niedziela 12 stycznia 2020
Gdzie: Tychy
Już 12 stycznia będziecie mogli złapać wiatr w żagle i zagrać dla WOŚP. Podczas tyskiego Finału znajdziecie atrakcje dla rodzin z dziećmi, wystawę zabytkowych samochodów, pokaz morsowania i koncerty.

Cel 28. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy to zakup najnowocześniejszych sprzętów ratujących życie i zdrowie dzieci, które będą wykorzystywane do różnego rodzaju operacji. Dla WOŚP zagrają również Tychy.

Gry i zabawy, morsowanie i stare maszyny

Dzień przed oficjalnym rozpoczęciem Finału, WOŚP zagości w Underground Pub. 11 stycznia zagrają tam: 032, Cukier, Moleskin, Warhlack, Holyguns, GalHan. 12 stycznia na Placu Baczyńskiego rodziny z dziećmi będą mogły aktywnie spędzić czas bawiąc się w wyścigi zaprzęgów, w Murarza czy też pokonując tory przeszkód (godz. 14-15). Zrelaksować będzie można się biorąc krótką kąpiel dźwiękową z dziećmi lub tworząc przestrzenne kartki np. na Dzień Babci i Dziadka (pasaż Andromeda). Najmłodsi z kolei będą mogli nauczyć się zapinać kolorowe guziki, pleść warkocze na zajęciach sensorycznych. Jak co roku nie zabraknie wystawy starych samochodów i pokazu morsowania w specjalnie przygotowanym basenie.

Więcej informacji o tyskim Finale WOŚP znajdziecie na stronie wydarzenia na Fb

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

Ferie w woj. śląskim rozpoczną się 13, a zakończą 26 stycznia. Jak je spędzić? Znaleźliśmy kilka ciekawych propozycji, m.in. zimowiska na zamku, obozy narciarskie w Tatrach, piłkarskie wyłaniające zawodników do sparingów z Bayernem Monachium czy naukowe z rurociągami parowymi i pneumatycznym ping-pongiem.

Ferie 2020 – najciekawsze propozycje stacjonarne i wyjazdowe