Ferie na wrotkach

środa 8 stycznia 2020
  • Na miejscu będzie można wypożyczyć za darmo sprzęt (fot. mat. organizatora)
    Na miejscu będzie można wypożyczyć za darmo sprzęt (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • piątek 10 stycznia 2020 - piątek 31 stycznia 2020
Gdzie: Katowice
Ciekawą propozycją na ferie w mieście są wrotki. Na pasjonatów 8 kółek czekać będzie mobilna wrotkarnia oraz wypożyczalnia sprzętu. Początkujący będą mogli poćwiczyć pod okiem instruktora. Atrakcje będą dostępne za darmo.

Wrotkowe szaleństwo ogarnie CH 3 Stawy w Katowicach. Od 10 do 31 stycznia będzie można bezpłatnie korzystać z toru i wypożyczalni wrotek (rozmiary od 26 do 47), kasków oraz ochraniaczy. Animatorzy pomogą początkującym oswoić sprzęt, a najmłodszym zapewnią gry i zabawy na wrotkach. W każdy czwartek i sobotę w godz. 18-20 na torze będzie odbywać się disco na wrotkach. Frekwencja będzie nagradzana, za 5 pieczątek wrotkarze otrzymają niespodziankę.

Mobilna wrotkarnia będzie otwarta do 31 stycznia, codziennie w godz. 12-20 (z wyjątkiem niedziel niehandlowych) w CH 3 Stawy w Katowicach (ul. Pułaskiego 60). Tor i wypożyczalnia są darmowe. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie centrum

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

Ferie w woj. śląskim rozpoczną się 13, a zakończą 26 stycznia. Jak je spędzić? Znaleźliśmy kilka ciekawych propozycji, m.in. zimowiska na zamku, obozy narciarskie w Tatrach, piłkarskie wyłaniające zawodników do sparingów z Bayernem Monachium czy naukowe z rurociągami parowymi i pneumatycznym ping-pongiem.

Ferie 2020 – najciekawsze propozycje stacjonarne i wyjazdowe