Markowska i Dżem zagrają dla WOŚP

czwartek 9 stycznia 2020
  • Na 28. finale WOŚP w Sosnowcu zagrają Patrycja Markowska i zespół Dżem (fot. mat. organizatora)
    Na 28. finale WOŚP w Sosnowcu zagrają Patrycja Markowska i zespół Dżem (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • niedziela 12 stycznia 2020
Gdzie: Sosnowiec
Warsztaty artystyczne, kulinarne, występy magików, pokazy boksu oraz szermierki – finał WOŚP w Sosnowcu zapowiada się bardzo ciekawie. Gwiazdami wieczoru będą Patrycja Markowska i zespół Dżem.

W tym roku celem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jest zapewnienie najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej. Dzięki zebranym pieniądzom zostanie zakupiony sprzęt wykorzystywany przy różnego rodzaju operacjach. 12 stycznia w całej Polsce odbędzie się wielki finał. Sosnowiec również zagra dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Budowa gigantycznej łodzi

28. finał w Sosnowcu rozpocznie się o godz. 10 w hali widowiskowo-sportowej (ul. Braci Miroszewskich). Tu w strefie zdrowia, sportu czy też artystycznej będą czekać liczne atrakcje. Wśród nich: nauka udzielania pierwszej pomocy, prawidłowego mycia ząbków, konsultacje lekarskie, dietetyczne, kosmetyczne, budowanie gigantycznej łodzi z żaglem, warsztaty kulinarne dla dzieci, pokazy magików i iluzjonistów, karate, akrobatyki, szermierki czy też boksu. Najmłodsi będą mogli pobawić się w bawialni, a rodzice napić kawy w kawiarence.

Markowska, Dżem i światełko do nieba

Głównym wydarzeniem będą koncerty przy Górce Środulskiej. Od godz. 15 na scenie pojawią się Tabula Rasa, Skankan, Dżem i Patrycja Markowska (godz.18.40). Zwieńczeniem zabawy będzie niepowtarzalne światełko do nieba – bezhukowy pokaz iluminacji.

Finał WOŚP w Sosnowcu odbędzie się 12 stycznia w hali widowiskowo-sportowej przy ul. Braci Mieroszewskich oraz na Górce Środulskiej. Szczegółowe informacje znajdziecie na stronie Sosnowca.

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

Ferie w woj. śląskim rozpoczną się 13, a zakończą 26 stycznia. Jak je spędzić? Znaleźliśmy kilka ciekawych propozycji, m.in. zimowiska na zamku, obozy narciarskie w Tatrach, piłkarskie wyłaniające zawodników do sparingów z Bayernem Monachium czy naukowe z rurociągami parowymi i pneumatycznym ping-pongiem.

Ferie 2020 – najciekawsze propozycje stacjonarne i wyjazdowe