Ferie na Śląskim

piątek 10 stycznia 2020
  • W ferie od poniedziałku do piątku dzieci i młodzież mogą ciekawie spędzić czas na Stadionie Ślaskim (fot. mat. organizatora)
    W ferie od poniedziałku do piątku dzieci i młodzież mogą ciekawie spędzić czas na Stadionie Ślaskim (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • poniedziałek 13 stycznia 2020 - piątek 24 stycznia 2020
Gdzie: Chorzów
W ferie 13-24 stycznia od poniedziałku do piątku dzieci i młodzież w wieku 7-15 lat mogą wziąć udział w atrakcyjnych zajęciach sportowych, rekreacyjnych, grach i zabawach organizowanych na Stadionie Śląskim.

Zajęcia sportowe i rekreacyjne będą odbywać się w czasie ferii zimowych od poniedziałku do piątku w godz. 10-13 na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Wśród atrakcji przewidziano m.in. rozgrywki w koszykówkę, piłkę nożną, piłkę ręczną, ale też kolorową grę terenową, wielki tor przeszkód i zajęcia plastyczne.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, ale liczba miejsc jest ograniczona. Każdego dnia w zajęciach może wziąć udział 30 uczestników indywidualnych oraz 40 osób w ramach grup. Zapisów na cały okres ferii lub na wybrane dni można dokonać poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres rezerwacje@stadionslaski.pl lub pod numerem tel. 500 006 415.

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

Ferie w woj. śląskim rozpoczną się 13, a zakończą 26 stycznia. Jak je spędzić? Znaleźliśmy kilka ciekawych propozycji, m.in. zimowiska na zamku, obozy narciarskie w Tatrach, piłkarskie wyłaniające zawodników do sparingów z Bayernem Monachium czy naukowe z rurociągami parowymi i pneumatycznym ping-pongiem.

Ferie 2020 – najciekawsze propozycje stacjonarne i wyjazdowe