Przygody misia Tymoteusza

poniedziałek 13 stycznia 2020
  • Historia oparta jest na opowieści Jana Wilkowskiego (fot. mat. organizatora)
    Historia oparta jest na opowieści Jana Wilkowskiego (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • wtorek 4 lutego 2020
„Tymoteusz i psiuńcio” to piękna, wzruszająca historia o przyjaźni, odpowiedzialności i zrozumieniu. Pluszowa scenografia, mały miś i jego niezwykłe przygody z pewnością poruszą serca najmłodszych widzów.

Spektakl w wykonaniu Teatru Bajkowscy to pluszowa scenografia w pastelowych kolorach, autorstwa Lucyny Szymańskiej. Historia oparta jest na opowieści Jana Wilkowskiego - klasyce polskiej dramaturgii dla dzieci.

Jajko czy psiuńcio?

Tym razem psiuńcio, choć historia zaczyna się od jajka. Małemu, rezolutnemu misiowi Tymoteuszowi, tata powierza bardzo odpowiedzialne zadanie – zakup jajka u pani kury. W trakcie drogi przytrafiają mu się liczne przygody, wśród nich najważniejszą – nawiązanie przyjaźni z napotkanym pieskiem. Czy tata pozwoli Tymkowi zatrzymać Psiuńcia? A może uda się przenocować pieska pod łóżkiem w tajemnicy przed tatą?

O tym przekonacie się 4 lutego o godz. 17 w Siemianowickim Centrum Kultury – Bytków (ul. Niepodległości 45). Spektakl przeznaczony jest dla dzieci w wieku przedszkolnym. Czas trwania przedstawienia to 50 min. Bilety w cenie 15 zł można nabyć w kasie SCK lub online

Kategoria: Wydarzenia