Nauka baletu i śpiewu w Operze Śląskiej

poniedziałek 13 stycznia 2020
  • Zajęcia odbędą się w Operze Śląskiej w Bytomiu (fot. mat. organizatora)
    Zajęcia odbędą się w Operze Śląskiej w Bytomiu (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • środa 22 stycznia 2020
  • piątek 24 stycznia 2020
Gdzie: Bytom
Mali artyści, którzy pragną występować na scenie mogą spróbować swoich sił podczas ferii w Operze Śląskiej. Warsztaty taneczne oraz śpiewu to doskonała propozycja na ferie w mieście.

Opera Śląska w Bytomiu podczas ferii przygotowała dla dzieci otwarte zajęcia. To doskonała okazja do poznania podstaw baletu czy też śpiewu oraz świetna zabawa.

Balet a może śpiew?

Na zajęciach tanecznych dzieci dowiedzą się czym jest balet, poznają podstawy tańca klasycznego oraz wezmą udział w tanecznych zabawach. Jest to propozycja dla małych tancerzy, którzy marzą o karierze w zespole baletowym, ale także pomysł na aktywne i twórcze spędzenie czasu. Dla małych śpiewaków przygotowano warsztaty chóralne. To świetna zabawa, rozwój umiejętności wokalnych, wyobraźni muzycznej. Uczestnicy poznają podstawy techniki wokalnej, emisji głosu, prawidłowego oddechu.

Lekcja baletu odbędzie się 22 stycznia o godz. 10 i 16 w sali Baletowej, a warsztaty wokalne odbędą się 22 stycznia o godz. 16 i 24 stycznia o godz. 10 w sali szkoleniowej Opery Śląskiej (ul. Moniuszki 21) w Bytomiu. Koszt zajęć to 5 zł od osoby. Zapisy przyjmowane są tel. 32 396 68 53 lub mailowo: bow@opera-slaska.pl. Informację znajdziecie na stronie opery

Kategoria: Wydarzenia