Pożegnanie ferii z Doktorem Dolittle

sobota 18 stycznia 2020
  • Dzieci zobaczą interaktywne show z udziałem Doktora Dolittle (fot. mat. organizatora)
    Dzieci zobaczą interaktywne show z udziałem Doktora Dolittle (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • sobota 25 stycznia 2020
Gdzie: Gliwice
Niepowtarzalny spektakl teatralny, rodzinne zabawy, łamigłówki, koło fortuny, malowanie buziek i wiele innych atrakcji znajdziecie podczas zakończenia ferii z Doktorem Dolittle. Szalony i zabawny lekarz zabierze dzieci w fascynującą podróż.

Od stycznia na dużym ekranie można oglądać przygody znanego na całym świecie lekarza, który potrafi rozmawiać ze zwierzętami. 25 stycznia w Gliwicach najmłodsi będą mieli okazję spotkać sympatycznego doktora na żywo.

Interaktywne show

Dzieciaki zobaczą zupełnie nowe, pełne humoru i fantastycznych piosenek przedstawienie „Świat doktora Dolittle”. Poznają tajemnice życia egzotycznych zwierząt, odległe nieznane lądy, przyjaciółkę doktora - papugę Polinezję. Podczas show Dolittle wspólnie z dziećmi wybierze na wielkim globusie miejsca, które następnie odwiedzą. Przedstawienie odbędzie się w godz. 12, 13.30, 15, 16.30.

Zakręć kołem fortuny

Najmłodszym spodobają się również dodatkowe atrakcje. Będzie można zagrać w wielką, kolorową grę w klasy, zakręcić kołem fortuny Doktora Dolittle (godz. 11.20, 12.50, 14.20, 15.50, 17.20) czy też pokolorować giga kolorowankę „Świat zwierząt”. Nie zabraknie malowania buziek i kolorowych tatuaży.

Spotkanie z Doktorem Dolittle odbędzie się 25 stycznia w godz. 11-18 w Europie Centralnej (ul. Pszczyńska 315) w Gliwicach. Udział w imprezie jest bezpłatny. Informację znajdziecie na stronie centrum

Kategoria: Wydarzenia