Gwiazdy zagrają dla Aniołów

poniedziałek 24 lutego 2020
  • Kupując bilety na mecz wspieramy podopiecznych Domu Aniołów Stróżów (fot. mat. organizatora)
    Kupując bilety na mecz wspieramy podopiecznych Domu Aniołów Stróżów (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • niedziela 29 marca 2020
Gdzie: Katowice
Miuosh, Katarzyna Bujakiewicz, Rafał Cieszyński, Olivier Janiak, Alżbeta Lenska, Monika Mrozowska, Marcin Wyrostek i wiele innych gwiazd zagra dla podopiecznych Domu Aniołów Stróżów. Wy również możecie ich wesprzeć kupując bilet na ten charytatywny mecz.

Zaproszeni artyści, sportowcy i gwiazdy telewizji staną do sportowej rywalizacji w halowej piłce nożnej w katowickim Spodku. Komentatorem wydarzenia będzie Tomasz Zimoch. Oprócz sportowych emocji, nie zabraknie licznych atrakcji dla dzieci i młodzieży.

Dla dzieciaków ze Śląska i Zagłębia

Celem imprezy jest wsparcie dzieciaków z pogórniczych i pohutniczych dzielnic w miastach Śląska i Zagłębia, podpieczonych Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom i Młodzieży Dom Aniołów Stróżów. Pieniądze potrzebne są m.in. na codzienną pomoc, opiekę i edukację dzieci w świetlicach, klubach i programach ulicznych oraz realizację programów rozwojowych.

Zobacz mecz i pomóż

Pomóc można, kupując bilet-cegiełkę na mecz. Bilety dostępne są tutaj. Cały dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na rzecz podopiecznych stowarzyszenia. Mecz odbędzie się 29 marca w Spodku w Katowicach (al. Korfantego 35). Informacje o meczu można znaleźć na stronie stowarzyszenia

Kategoria: Wydarzenia