Narysuj oddech na rodzinnych warsztatach

wtorek 28 stycznia 2020
  • Warsztaty poprowadzi malarka Małgorzata Rozenau (fot. mat. organizatora)
    Warsztaty poprowadzi malarka Małgorzata Rozenau (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • sobota 1 lutego 2020
Gdzie: Katowice
To idealna propozycja na twórczą zabawę rodzic – dziecko. Warsztaty rozpoczną się od prostych ćwiczeń z jogi i pranayamy. Kiedy poczujecie to czego nie widać przystąpicie do dzieła. Na kartkach narysujecie swoje obserwacje i wrażenia.

Warsztaty „Narysuj mi oddech” skierowane są do dzieci, młodzieży (od 5 do 18 lat) i ich rodziców . Zajęcia rozpoczną się od prostych ćwiczeń z jogi i pranayamy. Dzięki nim uczestnicy polepszają swoją koncentrację, skupią się na sobie i zrelaksują. Następnie swoje obserwacje będą mogli zapisać i narysować. W trakcie wspólnej zabawy i działań rozwijających kreatywność, przyswoją metody, które można wykorzystać w sytuacjach wymagających koncentracji, zyskując praktyczne narzędzia.

Zajęcia odbędą się 1 lutego w godz. 11-14 w Galerii Sztuki Współczesnej BWA w Katowicach (al. Wojciecha Korfantego 6). Warsztaty są bezpłatne. Obowiązują zapisy: edukacja@bwa.katowice.pl lub tel. 32 259 90 40 wew.16. W świat oddechu i sztuki uczestników wprowadzi Małgorzata Rozenau – malarka, projektantka graficzna, wykładowca katowickiej ASP. Informację znjadziecie na stronie wydarzenia na Fb

Kategoria: Wydarzenia