Iskierka Symfonicznie w NOSPR

środa 5 lutego 2020
  • Fundacja Iskierka po raz kolejny zaprasza na koncert swoich podopiecznych oraz gwiazd polskiej muzyki klasycznej i rozrywkowej (fot. mat. fundacji)
    Fundacja Iskierka po raz kolejny zaprasza na koncert swoich podopiecznych oraz gwiazd polskiej muzyki klasycznej i rozrywkowej (fot. mat. fundacji)
Kiedy: 
  • czwartek 27 lutego 2020
Gdzie: Katowice
Muzyka bajkowa i filmowa w wykonaniu takich artystów, jak: Paulina Przybysz, Daria Zawiałow czy Czesław Mozil oraz Dziecięcej Orkiestry Onkologicznej – przed nami wielkie wydarzenie muzyczne!

To jedyny koncert, który łączy na scenie jedną z najlepszych w Polsce orkiestr symfonicznych NOSPR z dwiema grupami amatorskimi: Dziecięcą Orkiestrą Onkologiczną i Chórem składającym się z darczyńców. W minionych latach był to chór dziennikarzy, inżynierów, doradców podatkowych czy policjantów.

Gwiazdy dla Iskierki

Podczas wydarzenia wystąpią: Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia pod batutą Krzesimira Dębskiego, Dziecięca Orkiestra Onkologiczna pod batutą Piotra Sutta, Chór Twórców Przestrzeni pod dyrekcją Benedykta Odya, Studio Accantus (w składzie: Sylwia Banasik, Kuba Jurzyk, Paweł Izdebski, Bartek Kozielski), a także Anna Jurksztowicz, Paulina Przybysz, Daria Zawiałow, Czesław Mozil i Ania Brachaczek. Koncert poprowadzą: Miroslaw Neinert, Szymon Majewski i Jarosław Boberek.

Wsparcie chorych dzieci

Podczas koncertu będzie prowadzona zbiórka do puszek kwestarskich, jak również będzie można dołożyć swoja „cegiełkę” poprzez zakup iskierkowych gadżetów. Bilety dostępne są w kasach NOSPR w cenach 60, 80, 100 zł (ulgowe – 30 proc.), 200 zł (strefa VIP).  Szczegóły dotyczące rezerwacji i zakupu biletów znajdują się tutaj. Całkowity dochód z koncertu zostanie przeznaczony na wsparcie działań fundacji. Więcej o koncercie przeczytacie na stronie wydarzenia na Fb.

Koncert „Iskierka Symfonicznie” obędzie się 27 lutego o godz. 18 w Sali Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia w Katowicach (Pl. Wojciecha Kilara 1).

Kategoria: Wydarzenia