Lukrowanie walentynkowych pierników

piątek 7 lutego 2020
  • W walentynkowy weekend każdy, kto odwiedzi Kolejkowo, będzie mógł zostać piernikarzem (fot. mat. organizatora)
    W walentynkowy weekend każdy, kto odwiedzi Kolejkowo, będzie mógł zostać piernikarzem (fot. mat. organizatora)
  • Inspiracją dla uczestników piernikowych warsztatów będzie miasto z piernika (fot. mat. organizatora)
    Inspiracją dla uczestników piernikowych warsztatów będzie miasto z piernika (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • niedziela 16 lutego 2020
Gdzie: Gliwice
Chcecie poczuć się jak zawodowi piernikarze i własnoręcznie przygotować ozdobny piernik, a potem wręczyć go ukochanej osobie? Będzie ku temu okazja 16 lutego w Kolejkowie. Warsztaty poprowadzą twórcy miasta z piernika!

W walentynkowy weekend każdy zwiedzający może wziąć udział w profesjonalnych warsztatach. Lukrowanie ciastek w kształcie serca pod okiem zawodowych piernikarzy - twórców spektakularnego miasta z piernika w Kolejkowie – to będzie coś.

Dla siebie lub dla kogoś bliskiego sercu

Pełne emocji i słodkiej zabawy zajęcia będą idealnym dopełnieniem zwiedzania piernikowej makiety, która może być inspiracją w tworzeniu lukrowanych zdobień. Każdy z uczestników otrzyma piernik w kształcie serca, kolorowe lukry i praktyczne opakowanie. Pięknie ozdobione dzieła będą świetnym prezentem dla bliskiej osoby. Na warsztaty nie obowiązują wcześniejsze zapisy – każdy zwiedzający może wziąć w nich udział. Koszt - 14 zł od osoby.

Zajęcia przeznaczone są dla osób w każdym wieku, odbędą się 16 lutego w godz. 11-16 w gliwickim Kolejkowie (C.H. Europa Centralna, ul. Pszczyńska 315). Miasto z piernika  jak i pozostałe makiety, można zwiedzać codziennie w godz. 10-18. Bilet wstępu kosztuje 19 zł – normalny i 15 zł – ulgowy (ulga dotyczy dzieci od 3 do 18 lat, studentów, emerytów, rencistów, osób niepełnosprawnych). Dzieci w wieku do 3 lat zwiedzają makietę bezpłatnie.

Kategoria: Wydarzenia