Różowy Kapturek na hulajnodze

piątek 4 sierpnia 2023
  • W przedstawieniu pojawią się m.in. krasnale (fot. mat. organizatora)
    W przedstawieniu pojawią się m.in. krasnale (fot. mat. organizatora)
  • Interaktywny spektakl "Różowy Kapturek" będzie można zobaczyć 22 marca w Teatrze Żelaznym (fot. mat. organizatora)
    Interaktywny spektakl "Różowy Kapturek" będzie można zobaczyć 22 marca w Teatrze Żelaznym (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • niedziela 24 września 2023 - środa 27 września 2023
Gdzie: Katowice
Nieco inną, niż klasyczna, wersję „Czerwonego Kapturka” przedstawią nam trzy krasnale w Teatrze Żelaznym. Spotkamy tam Różowego Kapturka na hulajnodze i waleczną Babcię, która nie da się zjeść Wilkowi.

Nowi bohaterowie i nieznane wcześniej przygody Czerwonego… tzn. Różowego Kapturka z pewnością zachwycą najmłodszych gości. W przedstawieniu pojawią się krasnale, waleczna Babcia i mnóstwo zwierząt, które wypuszczone z zoo pognają za Wilkiem. Na oczach widzów powstanie zakręcony spektakl pełen zabawnych gagów i pouczających historii. Mali widzowie będą mieli okazję zaobserwować, jak powstaje spektakl teatralny „od kuchni”. 

Interaktywne przedstawienie „Różowy Kapturek” zostanie wystawiony na scenie Teatru Żelaznego w Katowicach (ul.  Gliwicka 148a), 24 września o godz. 12 i 16 oraz 25-27 września o godz. 9 i 11. Bilety w cenie 35 zł (dla dzieci i dorosłych) są do nabycia online.

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

W wakacje często szukamy nowych atrakcji na świeżym powietrzu. Przygotowaliśmy dla Was zestawienie najciekawszych, naszym zdaniem, bezpłatnych placów zabaw w okolicy. Wśród nich inspirowane naturą, z eksperymentami naukowymi, a także z ciekawą okolicą idealną na spacer i aktywną rekreację.

 

Inspirowane naturą, muzyką, bajkami – jest wiele placów zabaw na Śląsku