Rozwój i edukacja dzieci niepełnosprawnych intelektualnie

poniedziałek 17 lutego 2020
  • Udział w konferencji jest bezpłatny (fot. mat. organizatora)
    Udział w konferencji jest bezpłatny (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • piątek 21 lutego 2020
Gdzie: Katowice
„Wspieranie optymalnego rozwoju dziecka – oddziaływania wychowawczo – edukacyjne” - to tytuł konferencji dla rodziców, nauczycieli i terapeutów. Wydarzenie to szansa na zdobycie wiedzy i praktycznych umiejętności. Udział jest bezpłatny.

Organizatorem konferencji jest Fundacja Arka Noego. To już szósta edycja spotkania dla rodziców, nauczycieli i terapeutów. Wśród tematów, które będą poruszane podczas lutowego spotkania znajdą się „Metody proaktywne w redukcji zachowań zakłócających proces uczenia”, a także „Pozwól mi rozkwitnąć, czyli jak projektować przestrzeń edukacyjno-wychowawczą dzieci i młodzieży ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi”. W konferencji wezmą udział: dr Łucja Skrzypiec (Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 2 im. ks. dra S. Wilczewskiego w Katowicach), Beata Ignaczewska (Centrum Terapii Behawioralnej, certyfikowany superwizor PLTB), a także dr Adriana Kloskowska (nauczyciel, pedagog specjalny, wykładowca akademicki, dyrektor i szkoleniowiec w Impuls do Rozwoju).

Konferencja metodyczno-szkoleniowa odbędzie się 21 lutego w godz. 10-15 w Niepublicznej Specjalnej Szkole Podstawowej „Arka Noego” przy ul. Gromadzkiej 59 w Katowicach. Udział w konferencji jest bezpłatny. Zgłoszenia przyjmowane są drogą elektroniczną pod adresem sekretariat@fundacjaarkanoego.pl do 17 lutego.

Kategoria: Wydarzenia