Warzywny teatr dla najmłodszych

wtorek 18 lutego 2020
  • W Grządkowie mieszkają niezwykłe skrzaty Karotek i Gruszka (fot. mat. organizatora)
    W Grządkowie mieszkają niezwykłe skrzaty Karotek i Gruszka (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • wtorek 17 marca 2020
W krainie Grządkowej jest kolorowo, warzywnie i wesoło. Pewnego dnia Czarodziej Robaczek rzuca klątwę i chce pożreć wszystkie uprawy. Z pomocą przychodzi Cubulowa Wróżka oraz dzieci zgromadzone na widowni.

Spektakl dla dzieci „Królewna Fasolka” w wykonaniu Teatru Trip będzie można zobaczyć na deskach Siemianowickiego Cenrum Kultury – Bytków. Przedstawienie jest interaktywne, najmłodsi widzowie mają wpływ na jego przebieg.

Warzywna kraina w niebezpieczeństwie

Najmłodsi przeniosą się do niezwykłej krainy, w której skrzaty Karotek i Groszka uwielbiają uprawiać warzywa i owoce. Pewnego dnia znajdują przed swoim domem małe ludzkie dziecko. Jednocześnie okazuje się, iż Czarodziej Robaczek rzucił straszliwą klątwę na krainę Grządkową i chce pożreć wszystkie uprawy. Z pomocą przychodzi Cebulowa Wróżka i dzieci zgromadzone na widowni. Czy uda im się pokonać Robaczka?

O tym przekonacie się 17 marca o godz. 17 w Siemianowickim Centrum Kultury – Bytków (ul. Niepodległości 45) w Siemianowicach Śląskich. Bilety w cenie 15 zł można zakupić w kasach SCK lub tutaj

Kategoria: Wydarzenia