Na tropie muzyki

czwartek 20 lutego 2020
  • Zajęcia poprowadzi Ola Rzepka - perkusistka, kompozytorka, performerka (fot. mat. organizatora)
    Zajęcia poprowadzi Ola Rzepka - perkusistka, kompozytorka, performerka (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • sobota 22 lutego 2020
Gdzie: Katowice
Na te zajęcia zabierzcie ze sobą ulubione patyki z lasu i klika małych kamyków. Stworzycie prawdziwą leśną orkiestrę, a poprzez zabawę wytropicie muzykę. Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Muzykodrom to zajęcia dla dzieci w Katowice Miasto Ogrodów. Na najbliższym spotkaniu w świat dźwięków najmłodszych wprowadzi Ola Rzepka - perkusistka, kompozytorka, performerka. Warsztat obejmie zabawy i ćwiczeni rytmiczno – ruchowe w oparciu o elementy Metody Rytmiki E. Jaques-Dalcroze'a oraz autorskie ćwiczenia kształcenia poczucia pulsu i rytmu, wyobraźni muzycznej oraz umiejętności współpracy w zespole. Dzieciaki stworzą orkiestrę z kamieni, pomilczą jak głazy zanim będzie głośno jak w ulu i będą świetnie się bawić. Zajęcia przeznaczone są dla dzieci w wieku 6-9 lat. 

Zajęcia „Rytm i ruch - na tropie muzyki" odbędą się 22 lutego o godz. 12.30 w Katowice Miasto Ogrodów (pl. Sejmu Śląskiego 2). Udział w warsztatach jest bezpłatny. Uczestnicy proszeni są o zabranie wygodnego stroju, dwóch patyków i kliku małych kamyków. Informację znajdziecie na stronie Miasto Ogrodów

Kategoria: Wydarzenia