Wymień się ciuchami

środa 26 lutego 2020
  • Wymianie podlegają niezniszczone rzeczy (fot. mat. pexels)
    Wymianie podlegają niezniszczone rzeczy (fot. mat. pexels)
Kiedy: 
  • sobota 7 marca 2020
Gdzie: Tychy
Chcesz odświeżyć swoją garderobę ale szafa ledwo się zamyka? Nie zgadzasz się na niszczenie środowiska przez nadmierny konsumpcjonizm? Świetnie się składa – możesz wymienić się zbędnymi ubraniami, zabawkami, dekoracjami wnętrz bez wydawania pieniędzy.

Wymianie podlegają niezniszczone ubrania: damskie, męskie, dziecięce, akcesoria, dekoracje wnętrz i inne ciekawe przedmioty, które mogą znaleźć nowego właściciela. Każdy zainteresowany przynosi maksymalnie 30 rzeczy. Za każdą z nich otrzymuje bilecik (1 bilet to 1 rzecz do wzięcia). Jeżeli nic nam się nie spodoba, można zabrać swoje rzeczy lub je zostawić na wieszakach. Niewykorzystane ubrania trafią do tyskiej organizacji charytatywnej. Miłą atmosferę uzupełni ciepła herbata i wegańskie ciasto.

Pierwsza „Tyska Wymiana Rzeczy” odbędzie się 7 marca w godz. 9 -14 w Mediatece (Al. Piłsudskiego 16) w Tychach. Wstęp bezpłatny dla osób, które przyniosą rzeczy na wymianę. Jeżeli nie posiadamy nic na wymianę, za wejście trzeba będzie zapłacić 10 zł (koszt herbaty i poczęstunku). Informację znjadziecie na stronie wydarzenia na Fb

Kategoria: Wydarzenia