Darmowe kino dla całej rodziny

środa 26 lutego 2020
  •  Wstęp na projekcję jest bezpłatny (fot. mat. organizatora)
    Wstęp na projekcję jest bezpłatny (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • sobota 7 marca 2020
Gdzie: Sosnowiec
To idealna propozycja na sobotnie przedpołudnie dla całej rodziny. Na ekranie najmłodsi zobaczą pełną brawurowej akcji i niekończących się żartów kontynuację przygód zwierzaków z Nowego Jorku.

Kino w Bibliotece w Sosnowcu zaprasza na projekcie filmów adresowanych do dzieci, młodzieży, ich rodziców i opiekunów. W repertuarze znajdą się filmy fabularne, animowane, pełne przygód, humoru i emocji, odpowiednie dla widzów w każdym wieku.

Psie przygody

7 marca na ekranie kina widzowie zobaczą przygody zwierzaków z Nowego Jorku. Przed psimi przyjaciółmi nie lada wyzwanie. Gdy ich Pani wychodzi za mąż, a w domu pojawia się dziecko, pieski muszą zadbać o jego bezpieczeństwo. Nie będzie to łatwe w świecie pełnym hałasów, pędzących samochodów i ostrych przedmiotów.

Jak potoczą się losy zwierzaków będziecie mogli zobaczyć 7 marca o godz. 11 w Auli Zagłębiowskiej Mediateki (ul. Kościelna 11) w Sosnowcu. Wstęp na projekcję jest bezpłatny. Wejście do auli będzie możliwe na pół godziny przed seansem oraz kwadrans po jego rozpoczęciu. Informację znajdziecie na stronie Mediateki

Kategoria: Wydarzenia