Targi Trends 4 Kids po raz 4. w Gliwicach

poniedziałek 2 marca 2020
 • Najmłodsi będą mogli bawić się m.in. z szalonymi naukowcami (fot. mat. organizatora)
  Najmłodsi będą mogli bawić się m.in. z szalonymi naukowcami (fot. mat. organizatora)
 • Targi odbędą się w gliwickiej Arenie (fot. mat. organizatora)
  Targi odbędą się w gliwickiej Arenie (fot. mat. organizatora)
 • Dzieci wezmą udział w zajęciach sensorycznych, które stymulują zmysły (fot. mat. organizatora)
  Dzieci wezmą udział w zajęciach sensorycznych, które stymulują zmysły (fot. mat. organizatora)
 • W strefie zakupów będzie można znaleźć m.in. odzież, obuwie, zabawki (fot. mat. organizatora)
  W strefie zakupów będzie można znaleźć m.in. odzież, obuwie, zabawki (fot. mat. organizatora)
 • Targi to okazja do nabycia niebanalnych, wysokiej jakości produktów (fot. mat. organizatora)
  Targi to okazja do nabycia niebanalnych, wysokiej jakości produktów (fot. mat. organizatora)
 • Nie zabraknie Strefy Eko Wyboru (fot. mat. organizatora)
  Nie zabraknie Strefy Eko Wyboru (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
 • niedziela 22 marca 2020
Gdzie: Gliwice
W niedzielę 22 marca Arena Gliwice ponownie stanie się mekką młodych rodziców ceniących sobie produkty hand made, nowoczesny design, wysoką jakość i oryginalne propozycje od polskich twórców – ruszają targi Trends 4 Kids.

Poprzednie edycje cieszyły się dużym zainteresowaniem nie tylko ze względu na oryginalnych wystawców u których można było nabyć niebanalne, wysokiej jakości produkty, ale także dodatkowe atrakcje, jakie organizatorzy przygotowali dla dzieci i rodziców. Tym razem nie będzie inaczej. Uczestnicy targów będą korzystać z czterech specjalnie wyznaczonych stref.

Strefa Zakupów

W tej strefie będzie można znaleźć odzież, obuwie, zabawki, dekoracje do pokoików dziecięcych, książeczki oraz produkty dla kobiet w ciąży i mam karmiących. Wystawcy specjalnie na dzień targów przygotowują atrakcyjne rabaty. Realizując zakupy na stoiskach w łącznej kwocie 250 zł będzie można odebrać prezent w punkcie organizatora (liczba przewidzianych prezentów jest ograniczona).

Strefa Świadomego Rodzica

Dla obecnych i przyszłych rodziców przygotowano bogaty program prelekcji i warsztatów, w jakich będzie można brać udział przez cały dzień. To niecodzienna okazja do skorzystania bezpłatnie z porad i konsultacji u ekspertów wielu dziedzin związanych z wychowaniem dziecka oraz prawidłowym dbaniem o jego zdrowie.

Strefa Zabawy

Najmłodsi Goście spotkają się m.in. z szalonymi naukowcami, będą kreować stworki z piany i wybuchowe wulkany, przeżyją podwodną przygodę w świecie wirtualnym, wezmą udział w zajęciach sensorycznych, które stymulują zmysły. Nie zabraknie magicznych baniek mydlanych, tradycyjnego malowania buziek i modelowania balonów.

Strefa Eko Wyboru

Jest szalenie ważne, by najmłodsze pokolenie wyrastało w świadomości ekologicznej, bo dzisiejsze wybory wpłyną na to, w jakim świecie przyjdzie żyć naszym dzieciom, gdy dorosną. Dlatego na targach Trends 4 Kids odbędą się ekologiczne warsztaty, dzięki czemu maluchy dowiedzą się w jaki sposób małymi krokami zmieniać codzienne nawyki, by zadbać o lepsze jutro dla nas i naszej planety. Organizatorzy zapewniają, że będą zarażać ideą less waste i pokazywać, jak można stać się eco friendly.

Wydarzenie odbędzie się 22 marca w godz. 10-17 w Arena Gliwice, przy ul. Akademickiej 50. Więcej informacji o targach znajdziecie na stronie trends4kids.pl, a także na stronie wydarzenia na Fb

Kategoria: Wydarzenia