Zobacz przygody Smerfów

środa 4 marca 2020
  • "Smerfne przygody to interaktywne przedstawienie dla najmłodszych (fot. mat. Teatr Blaszany Bębenek)
    "Smerfne przygody to interaktywne przedstawienie dla najmłodszych (fot. mat. Teatr Blaszany Bębenek)
  • Przedstawienie będzie można zobaczyć w Centrum Kultury Śląskiej (fot. mat. organizatora)
    Przedstawienie będzie można zobaczyć w Centrum Kultury Śląskiej (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • środa 18 marca 2020
Smerfy to kultowa bajka, która cały czas zdobywa serca nowych pokoleń. Tym razem przygody niebieskich stworków najmłodsi zobaczą podczas przedstawienia teatralnego.

„Smerfne przygody – zaczarowany medalion” w wykonaniu Teatrzyku Blaszany Bębenek najmłodsi zobaczą na scenie Centrum Kultury Śląskiej w Świętochłowicach. Przedstawienie angażuje najmłodszych poprzez udział w zabawach oraz śpiew aktorów.

Interaktywny teatrzyk

Jest to historia czarownicy, która przez swą nieroztropność zgubiła zaczarowany medalion. Odnajdują go Smerfy, po czym w ich wiosce następuje szereg dziwnych sytuacji – Maruda przestaje narzekać, Ważniak przechwalać, a Zgrywus zamiast psocić staje się poważny. Do poszukiwań medalionu, czarownica angażuje Gargamela. Razem wyruszają do lasu, gdzie czeka ich mnóstwo zabawnych i pouczających przygód.

Przedstawienie będzie można zobaczyć 18 marca o godz. 18 w Centrum Kultury Śląskiej w Świętochłowicach (ul. Krauzego 1). Bilety w cenie 5 zł można nabyć w kasie centrum (tel. 32 345 21 60 lub 515 182 275). Informację znajdziecie na stronie wydarzenia na Fb

Kategoria: Wydarzenia