Międzynarodowy Festiwal Modelarski

środa 4 marca 2020
  • Impreza to blisko 1200 modeli (fot. mat. organizatora)
    Impreza to blisko 1200 modeli (fot. mat. organizatora)
  • Festiwal odbędzie się 14 i 15 marca w Bytomiu (fot. mat. organizatora)
    Festiwal odbędzie się 14 i 15 marca w Bytomiu (fot. mat. organizatora)
  • Wydarzenie jest jednym z największych w naszym kraju (fot. mat. organizatora)
    Wydarzenie jest jednym z największych w naszym kraju (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • sobota 14 marca 2020 - niedziela 15 marca 2020
Gdzie: Bytom
[Wydarzenie odwołane] To gratka dla małych i dużych miłośników modelarstwa. Na wystawie zobaczycie blisko 1200 modeli - pojazdy wojskowe, makiety bitewne, statki, samoloty, samochody i wiele innych.

Modelarstwo u dzieci rozwija ich zdolności manualne, artystyczne oraz uczy cierpliwości. Dzięki skupieniu zarówno dorośli, jak i dzieci trenują precyzję i dokładność. Tworzenie modeli to również doskonała lekcja historii.

Międzynarodowy Festiwal

Fanów modelarstwa nie może zabraknąć na Międzynarodowym Festiwalu Modelarskim w Bytomiu. Wydarzenie cieszy się dużą popularnością. W ubiegłym roku liczba wystawców z Polski i Europy wyniosła ponad 350. Na wystawie będzie można zobaczyć blisko 1200 modeli, jak pojazdy wojskowe, figury żołnierzy, makiety bitew, ale również modele statków, samolotów, samochodów osobowych i ciężarowych oraz wielu innych. To również okazja do zakupu ciekawych modeli do samodzielnego sklejania.

Festiwal odbędzie się 14 marca w godz. 13 - 17 oraz 15 marca w godz. 9-11 w Hali Sportowej „Na Skarpie” w Bytomiu (ul. Frycza Modrzewskiego 5a). Wstęp jest bezpłatny. Informację znajdziecie na stronie wydarzenia

Z uwagi na znaczny spadek zainteresowania wydarzeniem, spowodowowany niewątpliwie koronawirusem, który dotarł do Polski, organizator odwołał wydarzenie. Impreza odbędzie się prawdopodobnie jesienią.

Kategoria: Wydarzenia