Noc z Andersenem

poniedziałek 9 marca 2020
  • Wydarzenie to całonocna impreza dla dzieci (fot. mat. organizatora)
    Wydarzenie to całonocna impreza dla dzieci (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • piątek 27 marca 2020
To całonocna impreza dla dzieci ze spektaklem teatralnym, pokazem talentów, kreatywnymi warsztatami i bajkowym tortem urodzinowym. Biletem wstępu będzie własnoręcznie przygotowana kartka dla pana Andersena.

Noc z Andersenem to międzynarodowe przedsięwzięcie, w którym biorą udział biblioteki z Polski, Czech i Słowacji. W Miejskiej Bibliotece Publicznej w Dąbrowie Górniczej wydarzenie odbędzie się już po raz 18. Celem wydarzenia jest promocja czytania wśród najmłodszych dzieci.

Wszystkie talenty Pana Andersena

To tytuł tegorocznej edycji imprezy. Dzieci mogą liczyć na niespodzianki oraz dużo dobrej zabawy. W programie znajdą m.in. spektakl teatralny, pokaz talentów, warsztaty, bajkowy tort urodzinowy. Całonocna impreza skierowana jest do dzieci w wieku od 7 do 12 lat. Bilet wstępu to własnoręcznie przygotowana kartka urodzinowa dla Pana Andersena.

Noc z Andersenem odbędzie się 27 marca w Bibliotece Głównej (ul. Kościuszki 25) oraz strzemieszyckiej Filii nr 8 (ul. Ofiar Katynia 93) w Dąbrowie Górniczej. Obowiązują zapisy, które rozpoczną się 10 marca o godz. 8 – Biblioteka Główna tel. 32 639 03 01 i Filia nr 8 tel. 32 262 20 64. Szczegóły znajdziecie na stronie wydarzenia na Fb

Kategoria: Wydarzenia