Trening pamięci dla dzieci - bezpłatne lekcje on-line

piątek 20 marca 2020
  • Bezpłatne warsztaty technik pamięciowych skierowane są do uczniów klas IV-VI (fot. pixabay)
    Bezpłatne warsztaty technik pamięciowych skierowane są do uczniów klas IV-VI (fot. pixabay)
Patronat silesiadzieci.pl
Kiedy: 
  • poniedziałek 23 marca 2020 - piątek 27 marca 2020
Gdzie: Internet
Czas spędzany w domu można wykorzystać na poprawienie pamięci. Pomogą w tym bezpłatne warsztaty on-line z trenerem technik pamięciowych. Codziennie nowa dawka ćwiczeń i zagadek. Start 23 marca! SilesiaDzieci.pl jest partnerem akcji.

Lekcje skierowane są do uczniów klas IV-VI. W formie zabawy dzieci poćwiczą zapamiętywanie dat historycznych, list słów np. z geografii lub biologii. Dowiedzą się, jak przygotowywać kreatywne notatki, poćwiczą koncentrację i poznają różne sposoby organizacji nauki. Ta wiedza niewątpliwie pomoże w nauce i w życiu. Warsztaty poprowadzi ekspert naszego portalu Ewa Bensz-Smagała, psycholog dziecięcy, trener technik pamięciowych i szybkiego czytania, właściciel firmy szkoleniowej Lucky Mind.

Warsztaty realizowane będą codziennie od 23 do 27 marca, w godz. 12-12.45. Aby wziąć w nich udział wystarczy zgłosić chęć uczestnictwa poprzez formularz. Po jego wypełnieniu otrzymacie mailem szczegółowe instrukcje, na jaką stronę należy wejść, by móc się połączyć z trenerem. Zapisy przyjmowane są do do godz. 21 w sobotę 21 marca. 

Kategoria: Wydarzenia