Namaluj muzykę i wygraj

środa 1 kwietnia 2020
  • Konkurs przeznaczony jest dla dzieci w wieku 4-9 lat (fot. pixabay)
    Konkurs przeznaczony jest dla dzieci w wieku 4-9 lat (fot. pixabay)
  • Konkurs przeznaczony jest dla dzieci w wieku 4-9 lat (fot. mat. organizatora)
    Konkurs przeznaczony jest dla dzieci w wieku 4-9 lat (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • środa 1 kwietnia 2020 - niedziela 31 maja 2020
Gdzie: Internet
Nuda w domu? Możecie zachęcić dzieciaki do wzięcia udziału w konkursie plastycznym „Jak wygląda muzyka”. Technika wykonania jest dowolna, a dla najlepszych przewidziane są nagrody.

W ramach prac plastycznych możecie zachęcić dzieciaki do namalowania muzyki. Wspólnie zastanówcie się czy dźwięki są nam potrzebne na co dzień, a może od święta? Czy towarzyszą nam w codziennych czynnościach? I kto tak naprawdę ich potrzebuje? Pamiętajcie, że rok 2020 jest rokiem Beethovena, może i on stanie się Waszą inspiracją.

Jak wygląda muzyka?

Konkurs przeznaczony jest dla dzieci w wieku 4-9 lat. Technika wykonania pracy jest dowolna. Mogą to być rysunki, kolaże, wycinanki, wydzieranki i wszystko to na co przyjdzie do głowy małym artystom. Udział w konkursie jest bezpłatny. Dla zwycięzców przewidziano nagrody: książki i gry planszowe. Gotową pracę możecie wysłać do 31 maja w formie papierowej z oświadczeniem na adres Fundacji „Fabryka Sztuki” ul. Św. Marcin 80/82/312; 61-809 Poznań lub przesłać jej fotografię za pomocą formularza. Szczegółowe informacje znajdziecie tutaj

Kategoria: Wydarzenia