Aktorzy o tajnikach swojej pracy

czwartek 14 maja 2020
  • „Domowe Studio Filmowe” zostało przygotowane specjalnie z myślą o rodzinach z dziećmi (fot. mat. organizatora)
    „Domowe Studio Filmowe” zostało przygotowane specjalnie z myślą o rodzinach z dziećmi (fot. mat. organizatora)
Patronat silesiadzieci.pl
Kiedy: 
  • czwartek 14 maja 2020
Gdzie: Internet
Wasza pociecha marzy o zostaniu aktorem? Zastanawia się co trzeba zrobić, jak ćwiczyć? A może jest trochę nieśmiała i nie wie czy to nie będzie przeszkodą? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań związanych z aktorstwem znajdziecie w Domowym Studio Filmowym.

Instytucja Filmowa SILESIA FILM zaprasza najmłodszych na kolejny odcinek „Domowego Studia Filmowego”, w którym o tajnikach swojej pracy opowiedzą aktorzy: Michał Piotrowski i Aleksandra Fielek.

Cykl krótkich filmów

„Domowe Studio Filmowe” zostało przygotowane specjalnie z myślą o rodzinach z dziećmi. To cykl krótkich filmów, w których artyści i fachowcy z branży filmowej w przystępny sposób opowiadają najmłodszym o swojej pracy związanej z tworzeniem filmów. Zadają też dzieciom ćwiczenia i zachęcają do samodzielnych eksperymentów filmowych. Swój udział w nagraniach potwierdzili czołowi polscy filmowcy, m.in. Bartosz Konopka, Marcel Sławiński oraz Joanna Macha. Cykl powstaje w ramach projektu edukacyjnego „Rodzina w kinie”, realizowanego w Kinie Kosmos.

Premiera filmu odbędzie się 14 maja na Facebooku „Kino Kosmos dla dzieci” oraz na kanale YouTube Instytucji Filmowej SILESIA FILM. Przypominamy również o programie - „Filmowe podróże z liskiem”, dzięki któremu dzieci zgłębią tajniki animacji.

Kategoria: Wydarzenia