Rodzinna gra terenowa w Beskidach

piątek 5 czerwca 2020
  • fot. mat. organzatora
    fot. mat. organzatora
Kiedy: 
  • sobota 13 czerwca 2020
Gdzie: Ustroń
Lubicie zagadki, podchody i dobrą zabawę na świeżym powietrzu? Teraz z całą rodziną możecie się sprawdzić jako drużyna w grze terenowej, w otoczeniu malowniczych Beskidów. Organizatorzy przewidzieli nagrody-niespodzianki.

Gra terenowa „Odkryj lato w Ustroniu” to zabawa dla całej rodziny. Drużyny mogą składać się maksymalnie z 5 zawodników. Gra wystartuje 13 czerwca na bulwarach nad Wisłą. Uczestnicy otrzymają kartę zadań oraz plan miasta. Podążając za wskazówkami, odpowiedzą na pytania i odkryją hasło. Na jego rozwiązanie mają 2 godziny. Dla tych, którzy ukończą trasę będą czekać drobne upominki i coś słodkiego. Przewidziano też nagrody niespodzianki.

Gra odbędzie się 13 czerwca w godz. 10-13 w Ustroniu (ul. Nadrzeczna 1, parking). Zapisy będą przyjmowane elektronicznie na Fb InOSCIpl do 12 czerwca (do godz. 18) lub w biurze zawodów 13 czerwca od godz. 9 (w przypadku nie wyczerpania limitu podczas zapisów elektroniczny). Obowiązuje limit uczestników do 150 osób. Zabawa odbędzie się z zachowaniem środków bezpieczeństwa: obowiązkowe maseczki, bezpieczny odstęp, dezynfekcja. Regulamin i niezbędne oświadczenia znajdziecie na stronie UM Ustroń.

Kategoria: Wydarzenia