Wakacyjne warsztaty pod chmurką

środa 17 czerwca 2020
  • Warsztaty będą prowadzone w małych grupach, z dostosowaniem do aktualnych zaleceń epidemiologicznych (fot. archiwum zdjęć Muzeum na Fb)
    Warsztaty będą prowadzone w małych grupach, z dostosowaniem do aktualnych zaleceń epidemiologicznych (fot. archiwum zdjęć Muzeum na Fb)
Kiedy: 
  • wtorek 30 czerwca 2020 - sobota 29 sierpnia 2020
Gdzie: Bytom
To ciekawa propozycja na kreatywnie spędzone wakacje w mieście. Warsztaty będą odbywać się w muzealnym ogrodzie, w małych grupach. Podczas zajęć dzieci m.in. odwiedzą hotel dla owadów, pomalują drewniane zabawki i zagrają w gry swoich pradziadków.

„Muzeum pod chmurką” to cykl warsztatów wakacyjnych przygotowanych przez Muzeum Górnośląskie w Bytomiu.

Wakacje z muzeum

Na każdy wakacyjny tydzień przygotowano inne zajęcia. Podczas nich dzieci m.in. oswoją tajemniczą przestrzeń za zabytkowym budynkiem przy ul. Korfantego, odwiedzą hotel dla owadów, odkryją tajemnice starej wozowni, stworzą unikatowe dzieła – zabawki, poznają bliżej pracę archeologów lub opanują ulubione zabawy pradziadków.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Warsztaty będą prowadzone w małych grupach, z dostosowaniem do aktualnych zaleceń epidemiologicznych. W przypadku deszczu organizatorzy zastrzegają sobie prawo do realizacji zajęć w budynku. Koszt pojedynczych warsztatów to 10 zł. Obowiązują zapisy pod numerem tel. 32 281 82 94.

Zajęcia będą odbywać się we wtorki, czwartki lub w soboty o godz. 12 w Muzeum Górnośląskim w Bytomiu (pl. Jana III Sobieskiego 2). Szczegóły wydarzenia znajdziecie na stronie Muzeum.

Kategoria: Wydarzenia