Teatr dla dzieci w plenerze

piątek 19 czerwca 2020
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • czwartek 25 czerwca 2020
Gdzie: Tychy
Stęsknieni za teatrem? Powracają rodzinne teatralne czwartki, które będą odbywać się w plenerze. Najbliższy spektakl zabierze Was do Średniowiecza. Będzie zabawnie, przewrotnie i muzycznie. Wstęp jest bezpłatny, obowiązują zapisy.

„Czwartki z Teatrem” wracają do Klubu Wilkowyje Miejskiego Centrum Kultury w Tychach. Przedstawienia będą odbywać się w ogrodzie klubu. 25 czerwca będzie można zobaczyć Teatr Rozrywki Trójkąt w spektaklu „Całkiem niedawno, czyli mroki Średniowiecza”.

Spektakl dla dorosłych i dzieci

Spektakl to krótkie, przewrotne scenki w stylistyce jarmarcznego przedstawienia, kabaretu osadzonego w średniowiecznych realiach. Aktorzy wcielą się w zmyślonych bohaterów. Nie zabraknie śpiewu i gry na instrumentach, jak lira anglosaska, wikińska cytra oraz mandolina.

Bezpieczeństwo widzów

W związku z panującą sytuacją epidemiologiczną będą obowiązywać określone zasady m.in. obowiązkowe maseczki/przyłbice, dystans 2 metrów (nie dotyczy rodzin), w razie potrzeby widzowie przyniosą własne koce. Szczegółowe zasady znajdziecie na stronie wydarzenia na FB.

Spektakl będzie można zobaczyć 25 czerwca o godz. 18 w ogrodzie Klubu Wilkowyje w Tychach (ul. Szkolna 94). Udział w przedstawieniu jest bezpłatny. Obowiązuje rezerwacja miejsc telefonicznie 691 770 344 w godz. 10-16 lub mailowo: klub@mck.tychy.pl. Czas trwania przedstawienia to 1 godzina.

 

Kategoria: Wydarzenia