Letni Ogród Sztuk Wszelakich

poniedziałek 29 czerwca 2020
  • Wydarzenie to wakacyjna propozycja Miejskiego Centrum Kultury w Tychach (fot. mat. FB MCK Tychy)
    Wydarzenie to wakacyjna propozycja Miejskiego Centrum Kultury w Tychach (fot. mat. FB MCK Tychy)
  • W ogrodzie będzie można posłuchać koncertu, zobaczyć teatr a nawet iluzjonistę (fot. mat. FB MCK Tychy)
    W ogrodzie będzie można posłuchać koncertu, zobaczyć teatr a nawet iluzjonistę (fot. mat. FB MCK Tychy)
Kiedy: 
  • niedziela 5 lipca 2020 - niedziela 30 sierpnia 2020
Gdzie: Tychy
To cykl wakacyjnych zajęć w plenerze. W tajemniczym ogrodzie na najmłodszych będą czekać koncerty, spektakle teatralne, pokazy iluzji, eksperymentów, a nawet walk średniowiecznych. Wstęp na wydarzenia jest bezpłatny.

Letni Ogród Sztuk Wszelakich to wakacyjna propozycja Miejskiego Centrum Kultury w Tychach. Wydarzenie rozpocznie się 5 lipca koncertem „Bajkowe piosenki” w wykonaniu Fabryki Kultury. Podczas kolejnych zajęć dzieciaki zobaczą m.in. eksperymenty mrożące krew w żyłach Laboratorium Pana Korka, pokaz iluzjonistyczny Adriana Mitoraja czy też spektakl „Satyriada” Teatru na Walizkach.

Wakacyjne spotkania w ogrodzie będą odbywać się co tydzień od 5 lipca do 30 sierpnia o godz.17 (za wyjątkiem 10 lipca godz. 18) przy ul. Bohaterów Warszawy 26. Wstęp na wydarzenie jest wolny, ale obowiązują zapisy pod numerem te. 32 327 02 90 lub mailowo mck@mck.tychy.pl. Ilość miejsc jest ograniczona. W razie niepogody wydarzenie zostanie przeniesione do Teatru Małego w Tychach. Szczegółowy plan wydarzenia oraz regulamin znajdziecie na stronie MCK w Tychach

Kategoria: Wydarzenia