„Corgi, psiak królowej” na dużym ekranie

poniedziałek 13 lipca 2020
  • Powracają seanse w ramach projektu Helios dla Dzieci (fot. mat. organizatora)
    Powracają seanse w ramach projektu Helios dla Dzieci (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • sobota 18 lipca 2020 - niedziela 19 lipca 2020
Powracają kinowe seanse dla dzieci. Na dużym ekranie najmłodsi zobaczą bajkę o przygodach Rexa – ulubionego pieska brytyjskiej królowej, który traci swoją pozycję w pałacu i ląduje w schronisku. Jak potoczą się jego losy? Dowiecie się w najbliższy weekend.

W ramach projektu Helios dla Dzieci 18 i 19 lipca w kinach będzie można zobaczyć pouczająca bajkę o przygodach Rexa – psiaka królowej. Przekona się on, że życie w pałacu wśród luksusów może i jest wygodne, ale nieco sztuczne. Pewnego dnia na skutek szalonego zbiegu okoliczności trafi do londyńskiego schroniska. Otoczony przez gromadę twardych czworonogów, musi nauczyć się, co to znaczy być zwyczajnym psem: na kogo warczeć, a komu pomerdać i jak pogonić kota kotu. Próbując odnaleźć drogę do domu, Rex odkryje, że prawdziwych przyjaciół nie poznaje się po pięknie wyczesanej sierści, ale po tym, że w potrzebie potrafią wyciągnąć do ciebie pomocną łapę.

Bajkę „Corgi, psiak królowej” będzie można zobaczyć 18 i 19 lipca w kinie Helios w Dąbrowie Górniczej (ul. Jana III Sobieskiego 6). Cena biletu to 10 zł. Rezerwacji można dokonywać telefonicznie 32 262 32 18 lub mailowo dabrowa@helios.pl.

Kategoria: Wydarzenia