Festyn promujący zdrowy i trzeźwy styl życia

poniedziałek 27 lipca 2020
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • sobota 1 sierpnia 2020
  • sobota 22 sierpnia 2020
  • sobota 29 sierpnia 2020
Gdzie: Bytom
Sierpień miesiącem trzeźwości – stąd pomysł na rodzinne festyny plenerowe z licznymi atrakcjami i możliwością konsultacji z terapeutą. W programie m.in. sadzenie kwiatów, warsztaty artystyczne, animacje, poczęstunek i dużo dobrej muzyki.

Festyny odbędą się: 1 sierpnia w Bytomskim Centrum Kultury, 22 sierpnia w Młodzieżowym Domu Kultury nr 2 oraz 29 sierpnia w Szkole Podstawowej nr 38 w Bytomiu. Wszystkie imprezy rozpoczną się o godz. 11, a zakończą o 14.       

Warsztaty, animacje, występy i porady

Warsztaty sadzenia kwiatów poprowadzi Inicjatywa ulicy Mikołowskiej w Bytomiu, o dobrą muzykę i zajęcia muzyczne zadba szkółka gitarowa Smik Audio działająca przy BCK w Bytomiu oraz w klubie osiedlowym "Tęcza" w Bytomiu- Stroszku. Zaprezentuje się też zespół taneczny "Black Blink". Mozaikowe warsztaty artystyczne poprowadzi Pracownia Stalowe Anioły, a zajęcia animacyjno-sportowe dla najmłodszych - Bytomskie Stowarzyszenie Rekonstrukcji Historycznej LEO CORDE. O to, by żaden uczestnik nie był głodny zadba Mobilny Kucharz Agata Cichoń. Podczas wydarzeń będzie możliwość spotkania z terapeutą – będą prelekcje, ale i porady indywidualne.

Wstęp wolny, w maseczkach, liczba osób ograniczona (maks. 50). Zgłoszenia uczestnictwa w festynach przyjmowane są pod numerem tel. 389 31 09 lub mailowo: sekretariat@becek.pl.

Więcej o wydarzeniu przeczytacie na stronie BeCeKu.

Kategoria: Wydarzenia