Odnajdź skarb – rodzinna gra

czwartek 30 lipca 2020
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • sobota 1 sierpnia 2020 - niedziela 6 września 2020
„Wakacyjny Skarb Nadziei” to gra dla całej rodziny, dzięki której poznacie miasto Reksia. Finał zabawy odbędzie się na ranczu. Nie zabraknie ogniska, jazdy na koniach i atrakcyjnych nagród. Cel gry to nie tylko zabawa ale również pomoc.

Gra to sposób na aktywny czas spędzony z rodziną, poznanie Bielska-Białej oraz zbiórka na wymianę pieca grzewczego w Katolickim Ośrodku Wychowania i Terapii Młodzieży „Nadzieja” (jednostka Fundacji Zapobiegania i Resocjalizacji Uzależnień „Nadzieja”).

Baw się i pomagaj

Gra nie ma limitu wiekowego. Dzieci do 18. roku życia muszą być pod opieką osoby pełnoletniej, z którą stworzą zespół. Udział w grze można zgłaszać do 29 sierpnia (do godz. 9) na stronie fundacji. Po zgłoszeniu uczestnicy otrzymają kartę zadań, która przybliży im rodzinne miasto Bolka i Lolka . Do finału przejdzie 10 osób (drużyn), które poszukają skarbu na prawdziwym ranczo. Nie zabraknie zabawy, ogniska i jazdy konnej dla dzieci. Na zwycięzców czeka nagroda. Regulamin gry znajdziecie tutaj.

Cegiełka do „pieca w Nadziei” to darowizna w wysokości 25 zł.

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

Lato sprzyja wypadom nad wodę. Gdzie na Śląsku znajdziemy akweny, w których można się pluskać? W naszym zestawieniu znajdziecie najbardziej popularne kąpieliska z przebadaną przez Sanepid wodą i atrakcje im towarzyszące.

Gdzie nad wodę? Lista kąpielisk na Śląsku