Ekstremalna jazda w skateparku! Rusza kurs wakacyjny

piątek 31 lipca 2020
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • niedziela 2 sierpnia 2020 - niedziela 30 sierpnia 2020
Gdzie: Gliwice
Sierpień upłynie pod znakiem ekstremalnej jazdy. Na bezpłatnych zajęciach w skateparku instruktorzy nauczą dzieci, jak bezpiecznie jeździć na rolkach, deskorolce czy hulajnodze.

Zajęcia będą odbywać się w każdą niedzielę sierpnia (do końca wakacji) w skateparku na placu Karkowskim w Gliwicach. Pierwsze zajęcia już w niedzielę – 2 sierpnia. Nie obowiązują zapisy. Organizatorzy proszą o przyjście na godz. 11, wówczas będą mogli rozdzielić uczestników na grupy: początkujące i zaawansowane. Oprócz rolek, desek lub hulajnóg, uczestnicy powinni mieć ochraniacze i kaski.

Zajęciom będzie towarzyszyć akcja policji „Bezpieczny Sk8park”. 3 sierpnia w godz. 16-17.30 odbędą się konkursy, zabawy z przekazem o bezpiecznym korzystaniu ze skateparków oraz pumptrucków i innych miejsc przygotowanych do ekstremalnej jazdy na rowerach, hulajnogach, deskorolkach czy łyżworolkach.

 

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

Lato sprzyja wypadom nad wodę. Gdzie na Śląsku znajdziemy akweny, w których można się pluskać? W naszym zestawieniu znajdziecie najbardziej popularne kąpieliska z przebadaną przez Sanepid wodą i atrakcje im towarzyszące.

Popływamy? Lista kąpielisk na Śląsku