Plażing, sporty wodne i atrakcje dla dzieci, czyli Dni Otwarte nad jeziorem

piątek 31 lipca 2020
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • sobota 1 sierpnia 2020 - niedziela 2 sierpnia 2020
Gdzie: Zarzecze
Beskidy to nie tylko góry. Znajdziecie tu również jezioro, które latem tętni życiem. Możecie tu popływać na kajakach, łódkach, rowerkach wodnych i ostatnio modnych deskach SUP. W najbliższy weekend na najmłodszych będą czekać dodatkowe atrakcje.

Jezioro Żywieckie to miejsce, gdzie fani słonecznych kąpieli, będą mogli poleniuchować na plaży podziwiając beskidzkie szczyty. Osoby, które lubią ruch i wodę również znajdą tu coś dla siebie. Do dyspozycji turystów są szkółki żeglarskie, a także wypożyczalnie sprzętu wodnego, takiego jak: kajaki, łódki, rowerki wodne czy ostatnio modne SUPy (Stand Up Paddleboarding), czyli deski surfingowe z wiosłem. W ramach dni otwartych w Zarzeczu, na terenie Szkolnego Schroniska Młodzieżowego odbędzie się turniej piłki plażowej, warsztaty bibułkarskie, oraz wiele innych atrakcji dla dzieci.

Dni Otwarte nad Jeziorem Żywieckim odbędą się 1-2 sierpnia w Zarzeczu (ul. Beskidzka 80). Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Informację znajdziecie na stronie wydarzenia na FB.

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

Lato sprzyja wypadom nad wodę. Gdzie na Śląsku znajdziemy akweny, w których można się pluskać? W naszym zestawieniu znajdziecie najbardziej popularne kąpieliska z przebadaną przez Sanepid wodą i atrakcje im towarzyszące.

Gdzie nad wodę? Lista kąpielisk na Śląsku