122. urodziny Brzechwy w Bajce Pana Kleksa

wtorek 11 sierpnia 2020
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • sobota 15 sierpnia 2020
Gdzie: Katowice
„Na straganie”, „Entliczek pentliczek”, „Akademia Pana Kleksa” to tylko niektóre ze znanych wszystkim tekstów Jana Brzechwy. 15 sierpnia autor obchodziłby 122. urodziny. Z tej okazji w Bajce Pana Kleksa szykuje się sporo atrakcji.

Będzie tort-niespodzianka, prezenty dla wszystkich dzieci - książeczki z wierszykami „Zoo”, a także wiele dodatkowych aktywności. O godz. 11 w Strefie Malucha będą czekać bajkowe dmuchańce, będzie można tam stworzyć m.in. zwierzaka farbą i słomką, o godz. 12 odbędą się zajęcia taneczne w rytmie Jana Brzechwy, na godz. 13 zaplanowano zwiedzanie z Panem Kleksem. Tort wjedzie o godz. 15, a pół godziny po nim odbędą się konkursy z nagrodami. Kolejne tańce-hulańce odbędą się o godz. 16, a kolejne zwiedzanie – o 17.

Wszystkie atrakcje dostępne są w ramach wakacyjnego, tańszego biletu. Więcej o tym przeczytacie w naszym artykule. Bilety są do kupienia online lub na miejscu w recepcji Bajki.  

Wytwórnia Kultury Nauki i Zabawy Bajka Pana Kleksa mieści się przy ul. Porcelanowej 23 w starej Fabryce Porcelany w Katowicach.

Kategoria: Wydarzenia