Pettson I Findus na dużym ekranie

wtorek 11 sierpnia 2020
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • sobota 15 sierpnia 2020
  • niedziela 16 sierpnia 2020
Helios dla Dzieci zaprasza na film o przygodach znanych z książek i lubianych przez dzieci bohaterów: Pettsona i jego kota Findusa. Czy tym razem uda się wyjść obronną ręką z trudnej sytuacji? Dowiecie się w najbliższy weekend.

Żywiołowy Findus nie może nacieszyć się swoim nowym materacem, skacze po nim i skacze, co irytuje starszego, zmęczonego Pettsona. Idealnym rozwiązaniem wydaje się przeprowadzka do wybudowanego specjalnie przez Pettsona domku zabaw, znajdującego się w pobliżu ich aktualnego miejsca zamieszkania. Ale chodzący swoimi ścieżkami Findus wyobraża sobie swoją przeprowadzkę inaczej niż jego przyjaciel. Czy uda im się znaleźć kompromisowe rozwiązanie? Jak potoczą się losy tej dwójki lubianych przez dzieci bohaterów? Dowiecie się już w najbliższy weekend – 15 i 16 sierpnia o godz. 11 i 13.30 w kinie Helios w Katowicach (Galeria Libero, ul. Kościuszki 229) oraz w Dąbrowie Górniczej (C.H. Pogoria, ul. Jana III Sobieskiego 6).

Bilety można kupić online. Są w cenie: 16,90 zł (zakup 3 dni przed seansem), 18,90 zł (2 dni przed seansem), 20,90 zł (1 dzień przed seansem) i 22,90 zł (w dniu seansu).

Więcej informacji znajdziecie również na FB Helios Dla Dzieci.

Kategoria: Wydarzenia