Motoserce, czyli piknikowanie w szczytnym celu

wtorek 8 września 2020
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • sobota 19 września 2020
Gdzie: Zabrze
W sobotę, 19 września, odbędzie się zbiórka krwi „Motoserce”. W programie m.in. wielka parada motocykli, grill, występ Orkiestry Muzeum Górnictwa Węglowego, koncerty zespołów rockowych i wiele innych atrakcji.

Imprezę zaplanowano w formie pikniku przy dźwiękach muzyki rockowej, z grillem i stoiskami sprzedażowymi. Zbiórka krwi odbywać się będzie w godz. 10-17. Do wyboru będą dwa punkty (autobus i punkt stacjonarny w budynku kas).

Parada i inne atrakcje

Największa atrakcja wydarzenia, czyli wielka parada motocykli rozpocznnie się o godz. 12. Przejedzie ona ulicami Zabrza. Początek i koniec - na ulicy Mochnackiego 12 przy Parku 12C, gdzie zagra Orkiestra Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu. Oprócz niej zaprezentują się także zespoły: As Night Falls (godz. 14), Echo (godz. 15) i Alkoholica (godz. 16).  Do dyspozycji gości będą 2 punkty gastronomiczne, wiaty grillowe, stoiska promocyjne i sprzedażowe oraz stanowisko barbera.

Motoserce" odbędzie się 19 września w godz. 10-18 w Parku 12C Sztolni Królowa Luiza w Zabrzu. 

 

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

Naukowe, kulinarne, rysunku, pływania, angielskiego - rodzajów zajęć dodatkowych dla dzieci jest wiele. Można wybierać spośród szeregu ofert stacjonarnych lub online. Na jakie zajęcia zapisać pociechę? Zerknijcie do naszego zestawienia.

Najciekawsze zajęcia dodatkowe na Śląsku - stacjonarne i online