Arcykoty w Heliosie - serial dla maluchów

czwartek 5 sierpnia 2021
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • niedziela 8 sierpnia 2021
„44 Koty” to włoski serial animowany o codziennych perypetiach czterech kotów: Lampo, Milady, Pilou oraz Klopsika, którzy tworzą zespół Arcykoty. Ich zabawne przygody z pewnością spodobają się najmłodszym.

Koty prezentują swoje wokalne umiejętności w garażu, który odwiedza wielu kocich przyjaciół. Wszyscy przeżywają niebywałe przygody. Arcykoty są bardzo przyjazne, lubią pomagać innym i zawsze są gotowe do poświęceń. Tym samym bajka nie tylko bawi, ale także uczy małych kinonamów. W ramach cz. 5 „44 Kotów” obejrzymy zestaw bajek: "Koci superbohater", "Nowy przyjaciel Pilou", "Pilou i hulajnoga", "Rock z pazurkami" oraz "Operacja: Wałek do ciasta".

Cykl Filmowych Poranków w kinie

Filmowe Poranki w kinie Helios odbywają się w co drugą niedzielę miesiąca we wszystkich kinach ogólnopolskiej sieci kin Helios, zawsze o godz. 10.30. Seanse przeznaczone są dla dzieci w wieku od 3 lat w towarzystwie opiekunów. Podczas Filmowych Poranków dźwięk jest ściszony w stosunku do standardowej głośności, pozostawione są też przyciemnione światła, dzięki czemu nawet najmłodsze maluch (od lat 3) mogą bez obaw uczestniczyć w wydarzeniu. Każde spotkanie rozpoczynają kilkunastominutowe konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

„44 Koty” cz. 5 obejrzymy 8 sierpnia o godz. 10.30 w kinach w kinach Helios w: Dąbrowie Górniczej (ul, Jana III Sobieskiego 6), Katowicach (ul. Kościuszki 229) i Żorach (ul. Katowicka 10). Bilety można kupić online. Są w cenie: 14,90 zł (zakup 3 dni przed seansem), 17,90 zł (2 dni przed seansem), 19,90 zł (1 dzień przed seansem) i 22,90 zł (w dniu seansu).

Więcej informacji znajdziecie również na FB Helios Dla Dzieci.

Kategoria: Wydarzenia